Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сенцов поділився у Facebook важливою подією у житті

До Києва переїхали його мама та син.

Український режисер, звільнений з російського полону, Олег Сенцов поділився на своїй сторінці у Facebook важливою подією у житті.

Він написав, що до Києва переїхали його мама та син.

"Я не дуже полюбляю говорити про моє особисте життя, але нещодавно відбулась важлива подія для нашої родини. Нарешті, ми з’єдналися: до Києва переїхала моя мама та син", - повідомив Олег Сенцов.

За його словами, найважче було переїхати сину, оскільки колишня дружина не хотіла його відпускати з окупованого Криму, де він жив "під тиском пропаганди і брехні". 

Олег Сенцов додав, що 13 січня його син пішов у звичайну київську школу.

Нагадаємо, 7 вересня 2019 року український режисер Олег Сенцов був звільнений з російського полону в рамках обміну полоненими між Україною та РФ у форматі "35 на 35".

26 листопада 2019 року, із запізненням у рік Європейський парламент вручив Олегу Сенцову премію імені Сахарова “За свободу думки”. Український режисер став її лауреатом ще у 2018 році під час перебування у російській тюрмі за сфальсифікованою справою. Премія передбачає грошову винагороду в 50 тисяч євро.

Відео Сенцов на врученні премії імені Сахарова закликав не вірити Путіну і далі тиснути на Москву

Український режисер став її лауреатом ще 2018 року, під час перебування у російській тюрмі за сфальсифікованою справою. А нині колишнього бранця Кремля вітали у Страсбурзі. Як відбувалася церемонія вручення – дивіться далі.  

Сенцов на врученні премії імені Сахарова закликав не вірити Путіну і далі тиснути на Москву

Залиште свій коментар

Вибір редакції