Олегу Дубині зробили операцію на серці

Під час підписання газових угод журналісти звернули увагу на втомлений вигляд керівника "Нафтогаза" Олега Дубини.

Днями його шпиталізували із загостренням хронічної хвороби серця. За словами прем'єра Юлії Тимошенко, самопочуття голови української нафтової компанії стало стрімко погіршуватися саме під час останнього газового протистояння, коли йому надходили суперечливі накази від різних гілок влади.

Олега Дубину прооперовано у Феофанії і за останніми даними, він до сьогодні перебував у реанімаційному відділенні.

Що таке ішемічна хвороба пояснила донька всесвітньовідомого кардіолога Миколи Амосова, член-кореспондент Академії медичних наук Катерина Амосова. За її словами, хірургічне втручання роблять у двох випадках: або це планова операція, або у пацієнта був передінфарктний стан чи інфаркт міокарда.

Ішемічна хвороба серця - розповсюджене захворювання і останнім часом в усьому світі, і в Україні зокрема, навіть у випадку обширного ураження артерій серця, перевагу віддають операціям без розтину грудної клітини. За кордоном їх вже роблять навіть амбулаторно. Подібні операції на серці в Україні не рідкість. Вже за тиждень пацієнт навіть може виходити на роботу. Смертність при операціях на відкритому серці сягає менше відсотка.

Детальніше – на відео ТСН.


Читайте також:
Олег Дубина переніс шунтування
У Москві пропонують пустити Дубину "на дрова"
Чи виграла Україна в газовій війні?

ВідеоЯк Дубина потрапив до лікарні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: