Олександр Фельдман: громадяни України стають жертвами дискримінації та порушення прав людини за кордоном

Нардеп Олександр Фельдман вважає, що українські правозахисники мають об'єднати зусилля для захисту своїх співвітчизників за кордоном.

Громадяни України стають жертвами дискримінації та порушення прав людини за кордоном, заявив народний депутат Олександр Фельдман.

Парламентарій вважає, що українським правозахисним організаціям потрібно об'єднати зусилля для захисту прав громадян України за кордоном і готовий надати фінансову допомогу для реалізації проектів у цій сфері.

За словами Олександра Фельдмана, згідно з останнім звітом "Driven to Desperate Measures: 2006-2010" ("Доведені до відчайдушних заходів: 2006-2010") лондонського Інституту міжрасових відносин, жертвами бездіяльності влади та органів управління у Великобританії стали двоє громадян України.

Так, у 2005 році громадянка України Оксана Суханова була буквально викинута на вулицю зі службового житла після того, як втратила роботу на підприємстві в північно-ірландському графстві Антрім. Її змусили залишити гуртожиток, не надавши можливості звернутися до профспілки або знайти іншу роботу. В результаті дівчина залишилася без засобів до існування і без житла, через що змушена була жити, в буквальному сенсі, на вулиці. Як результат - Оксана Суханова отримала обмороження, яке призвело до ампутації обох ніг.

Другий приклад громадянина України, який став жертвою нелюдського ставлення з боку представників влади, - Олексій Барановський, який вчинив самогубство в камері в'язниці Рай Хілл, розташованої в графстві Ворвікшир. Олексій наклав на себе руки через відмову в отриманні статусу біженця. За даними правозахисної організації "The Prison and Probation" ("Тюрма і умовне ув'язнення"), українцю навіть не була надана перша медична допомога, яка могла б врятувати йому життя. Співробітники в'язниці і медперсонал протягом 20 хвилин вирішували, чи відкривати їм двері камери, в якій знаходилося тіло ув'язненого.

За словами народного депутата, це далеко не поодинокі випадки дискримінації українців за кордоном. Потрібно визнати, що стосовно наших громадян деякі іноземні представники влади часто дозволяють собі таке поводження, яке неможливо навіть уявити по відношенню до громадян США і країн Євросоюзу. З таким станом речей не можна миритися. Якщо ми хочемо, щоб Україну поважали, потрібно змусити поважати права громадян нашої країни.

Інститут з прав людини, боротьби з ксенофобією і екстремізмом, за словами Олександра Фельдмана, найближчим часом планує провести конференцію щодо захисту прав українців за кордоном за участю європейських та українських правозахисників і готовий надати фінансову допомогу для реалізації проектів у цій сфері.

Читайте також:

У Чехії випустили підручник для українських повій

За експлуатацію малолітніх українок британському педофілу дали довічне ув'язнення

30 тисяч українців щорічно потрапляють в мережі торговців людьми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: