Олександра Кужель закликає лідера комуністів разом відвідати Південну митницю

За словами Кужель, через непрофесійність керівництва відомства, державний бюджет недоотримує величезні кошти

Заступник глави партії "Сильна Україна" Олександра Кужель заявила, що через непрофесійність керівництва митниця стала вогнищем корупції.

За її словами, в секретаріат партії звертаються сотні підприємців з проханням сприяти вирішенню катастрофічної ситуації, що склалася на митниці, яку за квотою очолює представник Комуністичної партії Ігор Калєтнік.

"Через непрофесійність керівництва відомства, державний бюджет недоотримує величезні кошти, вкрай необхідні для виплати пенсій, заробітних плат і фінансування соціальної сфери, за збільшення яких гаряче виступає Петро Симоненко", - заявила Кужель. Зокрема, Одеський порт з початку року зазнав збитків у розмірі 15 млн грн, а Південна митниця, яка щодня повинна перераховувати до бюджету більше 40 млн грн, отримує тільки по 100 тисяч в день.

Величезних збитків через дії митників зазнали не лише порти, але і залізниця і автоперевізники.

Як свідчать одеські підприємці, наприкінці червня 2010 року керівництво, зокрема, Південної митниці, склало списки компаній, які були готові платити з кожного контейнера хабар. Цим фірмам надаються преференції і сприятливі умови. Ті брокерські фірми, які відмовилися наповнювати кишеню хабарників, були закриті. Зараз у південному регіоні мають можливість працювати тільки ті, хто платить з кожного контейнера 300-500 доларів. Зрозуміло, що ці гроші йдуть не до державного бюджету.

З січня 2011 року розмір хабара зріс і складає від 1000 доларів. Причому, за твердженням підприємців, іноді сума доходить і до 6 тисяч.

"Саме через неефективну роботу представника комуністів митниця стала надзвичайно корумпованим відомством. Усі хабарі, які отримують митники під керівництвом висуванця Компартії, у результаті платять прості українці, тому що бізнес закладає їх у вартість товарів, які ми купуємо", - вважає Кужель.

Заступник лідера "Сильної України" пропонує керівникові Комуністичної партії присвятити частину часу, який зазвичай Петро Симоненко витрачає на критику реформаторських ініціатив уряду, контролю за діями висуванця-комуніста, який керує митницею. Для цього Кужель закликає лідера комуністів разом відвідати Південну митницю і навести там лад.

Читайте також:

Проти заступника глави Держмитниці порушено кримінальну справу

Українські митники наділять себе новими повноваженнями

Тігіпко: ніщо так не дискредитує владу, як митниця і податкова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: