Олесь Довгий заступився за батька

Секретар Київради Олесь Довгий запевняє, що його батько, один із непідписантів угоди з БЮТ Станіслав Довгий, не покидав України.

Заступник Київського міського голови – секретар Київради Олесь Довгий наголошує, що його батько, народний депутат України, член "Нашої України" Станіслав Довгий був, є і залишається у команді президента України Віктора Ющенка.

Олесь Довгий
УНІАН
Олесь Довгий запевняє, що його батько залишається у президентській команді
Як повідомили у прес-службі Київради, Олесь Довгий вважає, що низка "крикунів" шляхом розповсюдження публічної дезінформації вдалися до відвертих маніпуляцій з метою тиску на його батька.

"Я неодноразово наголошував, що вдячний своєму батькові – Станіславу Довгому – за те, що він завжди демонструє повагу та не втручається у моє політичне життя. У свою чергу, я не маю морального права втручатися в його. Я переконаний, що позиція Станіслава Довгого щодо коаліційної угоди жодним чином не пов’язана з питаннями столиці. Мій батько – досвідчений державний діяч, мудра людина і патріот. Інтереси держави він ставить вище будь-яких політичних амбіцій і тим паче емоцій", - наголосив Довгий.

Секретар Київради зазначив, що Станіслав Довгий має власне бачення діяльності парламенту та вертикалі влади, за що його цінують у команді. "Звичайно, інколи це бачення може не співпадати з позицією тих, хто витратився на останніх парламентських виборах на конкретні політичні проекти (і цим пишається) і нині хоче швидко "відбити" витрачені кошти", - підкреслив секретар Київради.

Довгий також додав, що ”зараз його батько перебуває в Україні, та закликав представників ЗМІ не поширювати стосовно нього особисто і членів його родини провокаційні заяви безвідповідальних політиків, які базуються на неперевіреній інформації”, йдеться у повідомленні прес-служби Київради.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: