Олімпійські чемпіони вимагають від МВС припинити переслідувати Тедеєва

Низка українських спортсменів вважають, що звинувачення Юрія Луценка відносно Ельбруса Тедеєва є безпідставними та ганьблять честь всього українського спорту.

Група українських спортсменів заявили, що нардеп від Партії регіонів, спортсмен Ельбрус Тедеєв не має відношення і родинних зв'язків із затриманим за підозрою в злочині Робертом Тедеєвим, а заяви глави МВС "ганьблять честь всього українського спорту".

Про це йдеться в заяві спортсменів, поширеному прес-службою Партії регіонів.

Під ним підписалися чотириразова олімпійська чемпіонка Яна Клочкова, триразова чемпіонка світу Ірина Мерлені, олімпійський чемпіон Олександр Волков, олімпійський чемпіон Валерій Гончаров, п'ятиразовий чемпіон Європи Олександр Захарук.

"Незважаючи на те, що Ельбрус Тедеєв офіційно заявив, що в нього немає родичів по імені Роберт, міністр Луценко продовжує стверджувати, що й сам народний депутат в минулому належав до злочинного угрупування", - йдеться в заяві спортсменів.

"Ми, чемпіони, призери і учасники Олімпійських ігор, вважаємо, що своїми заявами бездоказовими міністр Луценко не тільки кидає тінь на ділову репутацію, честь і гідність народного депутата України і людини Ельбруса Тедеєва, але і порочить честь всього українського спорту і спортсменів", - сказано в заяві.

Його автори вважають, що Луценко намагається звинуватити Ельбруса Тедеєва виключно з політичних мотивів. "Він намагається кинути тінь на політичну силу - Партію регіонів, членом парламентської фракції якої є Ельбрус Тедеєв".

Крім того, намагаючись акцентувати увагу на кавказькому походження влаштували перестрілку злочинців і самого Ельбруса Тедеєва, міністр Луценко не сприяє міжнаціонального миру в країні і, керуючись суто популістськими міркуваннями, розпалює нетерпимість до громадян України кавказького походження, наголошується в заяві.

"Така поведінка, використання високого службового становища в політичних цілях негідно державного чиновника високого рангу, який має реально боротися з криміналітетом, а не займатися" полюванням на відьом ", обираючи їх за політичними мотивами. Ми, українські олімпійці, вимагаємо від влади України розібратися в ситуації, що склалася, напоумити главу МВС Юрія Луценка і припинити бездоказово цькування спортсмена і народного депутата України Ельбруса Тедеєва ", - заявили спортсмени.

Нагадаємо, що раніше Ельбрус Тедеєв вже заявляв, що в нього немає родича з ім'ям Роберт.

Роберта Тедеєва (громадянина Росії) українська міліція затримала ввечері 22 вересня за участь у стрілянині в Голосіївському парку Києва. Тоді трьох людей було поранено, один чоловік помер у лікарні. Перестрілка сталася між двома групами кавказців.

За словами Луценка, затриманий є двоюрідним братом депутата Ельбруса Тедеєва.

Також Луценко заявив, що Ельбрус Тедєєв протягом 1990-х років і на початку 2000-х був членом організованого злочинного угрупування  і тепер його використовують авторитети з Росії.

Читайте також:

"Регіонал" Тедеєв: Луценко - хронічний брехун

Луценко: нардеп Ельбрус Тедеєв у 90-ті був членом банди

Регіонал Тедеєв відмовився від "брата Роберта", який вбив людину

Брата регіонала Тедеєва затримали за підозрою у вбивстві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: