Олія може подешевшати

Антимонопольний комітет рекомендував виробникам олії зменшити ціни на продукцію.

АМКУ рекомендував основним виробникам соняшникової олії ДП "Сантрейд", ТОВ "Кернел-Трейд", ЗАТ "Пологівський олійно-екстраційний завод" знизити оптово-роздрібні ціни на олію відповідно до зниження цін на насіння соняшника цьогорічного врожаю.

Таке рішення було прийнято сьогодні на засіданні АМКУ.

За словами в. о. голови АМКУ Олександра Мельниченка, протягом жовтня закупівельні ціни на соняшник знизилися майже на 24% порівняно з вереснем поточного року, а олія, яка реалізовувалася у роздріб за аналогічний період, подешевшала тільки на 2,7%. Він підкреслив, що темпи зменшення роздрібних цін на олію, виготовлену з насіння цьогорічного врожаю, не відповідають темпам стрімкого зменшення закупівельних цін на сировину.

Мельниченко наголосив, що у разі подальшого збереження подібної цінової ситуації на ринку соняшникової олії, АМКУ матиме всі підстави ретельно перевірити дії основних учасників цього ринку на предмет вчинення можливих порушень конкурентного законодавства.

"Зниження цін повинне бути суттєвим", - наголосив Мельниченко. Він підкреслив, що завдання АМКУ і суб'єктів господарювання – щоб впродовж 20 днів знизилися ціни на олію у роздрібній мережі.

Зазначимо, що представники зазначених господарюючих суб'єктів погодилися з рекомендаціями АМКУ. За словами Мельниченка, наступним питанням, яке буде розглядати комітет, має стати поведінка на ринку торгівельних мереж.

Як повідомляв ТСН.ua, учора Юлія Тимошенко зустрічалася з виробниками олії і висловила незадоволення тим, що ціни на олію не знизилися.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: