Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олланд під час розмови з Порошенком погодився, що безпека на Донбасі є першочерговою

Порошенко ж закликав пришвидшити надання українцям безвізового режиму і ратифікацію угоди про асоціацію.

Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Франції Франсуа Олландом та дипломатичним радником канцлера Німеччини Крістофом Хойзгеном.

Про це повідомляє прес-служба Порошенка.

Порошенко поінформував співрозмовників про погіршення безпекової ситуації на Донбасі, зокрема, збільшення кількості обстрілів з боку російських бойовиків, в тому числі з важкого озброєння.

Він також наголосив на відсутності постійних пунктів спостереження ОБСЄ в районах розведення військ і на блокуванні Росією процесу звільнення заручників.

"Президенти України і Франції погодилися на особливій важливості безпекового компоненту, який досі не виконала Росія і який має бути першочерговою частиною дорожньої карти з імплементації Мінських домовленостей. Петро Порошенко і Франсуа Олланд домовилися про продовження консультацій у Мінську на рівні дипломатичних радників глав держав Нормандського формату, після якої наступного тижня лідери України, Франції і Німеччини проведуть телефонну конференцію", - йдеться у повідомленні.

Порошенко окремо подякував Німеччині і Франції за підтримку збереження санкцій проти Росії.

Нагадаємо, Олланд захотів виборів на Донбасі без контролю за російським кордономПрезидент Франції Франсуа Олланд попередив про можливість "замороження" конфлікту на Донбасі в разі зриву домовленостей, досягнутих у Мінську. Відповідну заяву він зробив на Парламентській Асамблеї Ради Європи.

Олланд наголосив, що вважає пріоритетнішим питання проведення місцевих виборів, а не повернення Києву контролю над українсько-російським кордоном. Тому що мінськими угодами начебто передбачений саме такий порядок: припинення вогню, роззброєння і потім одразу - вибори.

Залиште свій коментар

Вибір редакції