Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Омбудсмен Денісова оприлюднила фото Сенцова з колонії

"Олег активний, ходить, дивитися телевізор, читає книжки", — розповіли в Росії.

Уповноважена РФ з прав людини Тетяна Москалькова надіслала українській стороні три фотографії Олега Сенцова у колонії, датовані сьогоднішнім числом.

Про це повідомила уповноважена з прав людини України Людмила Денісова у Facebook.

"За інформацією, яку їй передали, Олег активний, ходить, дивитися телевізор, читає книжки, пише щось час від часу. Всі, цитую, дивуються як він витримує, стан його задовільний", — написала вона.

Тільки-но від Уповноваженого РФ надійшли фото Олега Сенцова. За інформацією, яку їй передали, Олег активний , ходить...

Опубліковано Людмилою Денісовою Четвер, 9 серпня 2018 р.

На запитання Денісової, чи можна оприлюднити фото, їй відповіли, що Олег дав дозвіл зробити фото, бо розуміє, що люди хвилюються про нього.

Адвокат Сенцова Дмитро Дінзе у коментарях на своїй сторінці у Facebook підтвердив, що ці фото могли бути зроблені сьогодні і додав, що в житті режисер виглядає "ще гірше". 

 

Раніше російський омбудсмен Тетяна Москалькова телефоном розповіла, що, за словами начальника ФСВП в Ямало-Ненецькому автономному окрузі, стан Олега Сенцова - стабільний, з ним "все добре"

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається. Режисер схуд на 30 кілограмів.

ВідеоУ Росії вкотре заявили про стабільний стан Сенцова і не пустили до нього священика

Омбудсмен Людмила Денісова готова обговорити будь-які умови обміну і закликає Росію якнайшвидше надати бранцю медичну допомогу. Напередодні сестра українського режисера повідомила, що стан Олега катастрофічно тяжкий. Через адвоката, політв'язень передав їй лист, у якому повідомив, що майже не встає з ліжка і що кінець близький.

У Росії вкотре заявили про стабільний стан Сенцова і не пустили до нього священика

Вибір редакції