Омельченко йде до ВР

Українська партія "Єдність" візьме участь у позачергових виборах до Верховної ради України.

Олександр Омельченко (Фото: www.socosvita.kiev.ua)
Головною метою "Єдності" на чолі з Омельченком є не стільки вибори до самої Верховної ради, скільки наступні за ними вибори до місцевих рад (Фото: www.socosvita.kiev.ua).

Рішення було ухвалено сьогодні під час сьомого з’їзду "Єдності", повідомляє УНІАН. 

З’їзд уповноважив новообраного голову партії Олександра Омельченка провести переговори з політичними партіями щодо можливості блокування на позачергових виборах до ВР. 

Делегати з’їзду підтримали пропозицію вважати сьогоднішній з’їзд першим етапом, а другий етап призначити на 28 липня цього року. Саме до цього часу заплановано обговорити в територіальних партійних організаціях питання щодо участі у виборах до ВР та щодо блокування з політичними силами, які також ітимуть на вибори. 


На з’їзді Олександр Омельченко звернув увагу на те, що партія «Єдність» ніколи не відхилялася від проблем місцевого самоврядування і приділяла увагу саме цьому. Ця позиція буде головною й надалі. За словами голови партії, партійцям слід готуватися й мобілізувати всі свої сили, в першу чергу готуючись до місцевих позачергових виборів. 

Через необхідність підвищити рейтинг партії Олександр Омельченко вважає за необхідне активізувати роботу на місцях. А крім того, налагодити інформаційну діяльність, зокрема, відновити роботу газети «Єдність», що припинила існування півтора року тому.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: