Омельченко не знав про своє вигнання з НУ-НС

Нардеп Олександр Омельченко лише сьогодні від ТСН.ua дізнався новину про те, що його виключили з фракції НУ-НС. Принаймні – зробив такий вигляд.

«Мене виключили? Не знаю, я вчора на фракції не був, мене не запрошували», - саме так відповів Олександр Олександрович на питання про те, як він відреагував на це рішення колег.

Утім, як зізнався Омельченко, засідання фракції він не відвідував протягом останнього року. На його думку, фракція «Наша Україна – Народна самооборона» скомпрометована тим, що одну з партій блоку – «Нашу Україну» досі очолює Віктор Ющенко.

«Я вважаю, що лідер «Нашої України» Віктор Ющенко обманув мільйони людей продумано ще до того, як йшов у президенти. І поки його, а також Єханурова і ще деяких таких діячів не виключать з партії, я вважаю, що фракція «Наша Україна» є скомпрометованою. Мені жаль, я поважаю Кириленка, Яценюка, Мартиненка, Наливайченка. Це молодші за мене політики, утім вони страждають від одного: лже-лідера Ющенка Віктора Андрійовича», - вважає нардеп.

Окрім того, Омельченко повідомив, що останнім часом на засідання фракції ходило 7-10 нардепів, і лише пару раз, разом з ним, було 12. Утім на вчорашнє засідання прийшло десь з три десятки нунсівців. Тобто, кворум, необхідний для прийняття рішення, був. Щоправда, за даними ТСН.ua, на засідання не з'явився ані Арсеній Яценюк, ані наближені до нього депутати, приміром Анатолій Матвієнко, Юрій Костенко, Руслан Князевич, телефони яких на момент засідання були у зоні недосяжності

«Якщо я заочно був виключений – перше, я не жалкую. Друге – при бажання маю можливість і опротестую це рішення. Адже не був запрошений і мою позицію ніхто не спитав. Третє – я щаслива людина», - резюмував Омельченко.

Щоправда, колишній київський мер, вочевидь, злукавив, сказавши про те, що не знав про своє виключення з фракції. Адже перед розмовою з журналістами він жваво спілкувався з «нунсівцем» Кирилом Куліковим, якого також збиралися виключити з фракції, але передумали. Претензії до Кулікова були трохи іншого плану, ніж до тих, кого виключили: він не голосував за «харківські угоди», утім побував у групі «Єдиний центр», яку опозиціонери вважають провладною, адже неформальним лідером партії з такою назвою є міністр з надзвичайних ситуацій Віктор Балога. Сам Куліков у цьому крамоли не бачить.

«Я вчора такий світлий, чистий прийшов на фракцію, почув про те, що мене і Москаля збираються виключити. Спочатку, як і Омельченко я сказав: «та з великим задоволенням!» Я не люблю слова піар, але в даному випадку кращого піару для мене не було б. Те, що я увійшов до «Єдиного центру» – в мене були не корисні мотиви. Утім я вийшов з нього, написав заяву. Тому що «Єдиний центр» став на іншу позицію».

Також, за словами Кулікова, він був обурений тим, що разом з ним збиралися виключити й нардепа Москаля через те, що той не відмовився від нагороди з рук президента.

«Він 20 років служив на державу, купу злодіїв переловив, і він має відмовитися від цього ордену? Це маячня. Тобто, я сказав: хочете виключати – звісно, виключайте. Але цього не відбулося – прийняли більш ідеологічне рішення – виключити лише тих, хто голосував за «харківські угоди». Тобто голосували не за конкретні прізвища, а за принцип. Адже ще хотіли підняти питання про виключення деяких людей, але вони хворіють, і це було б не правильно», - зазначив Куліков.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: