Омельченко: Ющенко приватизував Україну

На думку екс-мера Києва, ті принципи, які сповідує президент, є обманом.

Депутат від НУ-НС Олександр Омельченко піддав жорсткій критиці діяльність президента Віктора Ющенка. Саме незгода із позицією президента є однією із причин, які, за словами Омельчнка, спонукали його прийняти рішення про вихід з парламентської коаліції.

"Я цікавлюся повсякденним життям та результатами цього життя. А коли пан президент присвоїв собі такі звання, як "моя нація", "мій народ", "моя Україна" - приватизував уже і переконує українців, що його не розуміли лише тому, що він бачить далеку стратегію своєї нації на 20 років…", - заявив Омельченко, додавши, що народ обрав нинішнього президента на п’ять років і хоче жити краще вже сьогодні.

Також Омельченко назвав обманом ті демократичні принципи, які пропагує Ющенко. Він додав, що його не цікавить подальша доля коаліції так само, як і участь у майбутніх виборах.

Як повідомляв ТСН.ua, Омельченко подав на ім’я спікера Володимира Литвина заяву про вихід із коаліції. Свій крок він пояснив тим, що протягом двох років депутати займаються "політичними розбірками, боротьбою за владу, за крісло".

Читайте також:

Нунсівець Омельченко вийшов з коаліції

У Януковича і Тимошенко рівні шанси стати президентом - опитування

Ющенко боїться повторення "малоросійського перевороту"

Тимошенко вирішила ігнорувати Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: