Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Омелян назвав вартість одного кілометра відремонтованої дороги

Він також розповів про вартість траси для Hyperloop.

Один кілометр відремонтованої або реконструйованої дороги коштує близько 10 мільйонів гривень.

Про це в інтерв'ю проекту Big Money розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"В Україні середній або капітальний ремонт дороги коштує приблизно 10 млн грн за кілометр. Це рекордно низька сума, порівняно з будь-якими сусідніми державами", - розповів урядовець.

За його словами, у Євросоюзі найнижча вартість у Болгарії - 3 мільйони євро. Далі йде сусідня Польща з вартістю кілометра дороги у 5-7 мільйонів євро. Відносно низьку вартість вдається забезпечити завдяки дешевій робочій силі, виробленим в Україні щебеню, матеріалам для укріплення тощо. 

Омелян також розповів про те, що турецькі компанії займаються ремонтом доріг в Україні завдяки успіхам на тендерах. Проте 95% працівників у них - українці. Раніше ці компанії мали великі борги та виконували від одного до 20 кілометрів доріг протягом року, а вже зараз автодорожні компанії роблять 3000-4000 кілометрів за рік. 

Також міністр інфраструктури розповів, скільки коштує створення дороги для інноваційного поїзда Hyperloop. Вартість кілометру - близько 20 мільйонів доларів. А вартість ремонту залізничного покриття коштує від одного до трьох мільйонів доларів. 

Нагадаємо, раніше міністр інфрастурктури Володимир Омелян анонсував нові обмеження у сполученні з Росією. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції