Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Омелян пояснив, чому залізничне сполучення з РФ залишиться

Рішення має бути ухвалено на державному рівні.

Україна не зможе припинити вантажне залізничне сполучення з Росією через домовленості зі Світовою організацією торгівлі.

Про це повідомив міністр інфраструктури України, пише "Інтерфакс".

За інформацією міністра, вже готові пропозиції щодо протидії РФ в Азовському басейні та на окупованих територіях. Омелян уточнив, що до цього належить припинення пасажирського сполучення.

"На цьому етапі ми говоримо про регулярне залізничне пасажирське сполучення. Щодо вантажного проблема у тому, що "Укрзалізниця" втратить надходження до бюджету та за міжнародним законодавством Україна взяла на себе зобов'язання в рамках Світової організації торгівлі. Тему вивчаємо, але не просуваємо", - зауважив він.

Рішення, за словами міністра, має бути ухвалено на державному рівні.

Нагадаємо, 6 серпня міністр інфраструктури України Володимир Омелян у "Сніданку з 1+1" заявив, що Україна збирається припинити залізничне сполучення із Росією.

ВідеоМіністр інфраструктури Володимир Омелян відповів на найактуальніші запитання українців

Чому маршрутні таксі постійно виступають "героями" ДТП і як можна подолати цю проблему? Чи стане кращою якість ремонту доріг? Коли нарешті з'являться прямі сполучення між усіма великими містами України? Це лише кілька питань, які ми поставили Міністру інфраструктури Володимиру Омеляну - дивіться. 

Міністр інфраструктури Володимир Омелян відповів на найактуальніші запитання українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції