Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Омелян розповів, коли завершиться ремонт на дорогах від Києва до Одеси й Чопа

Він додав, що проїзд буде повністю відновлено.

Ремонт на автомагістралях Київ-Одеса і Київ-Чоп мають завершити на початку травня.

Про це розповів міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає Радіо Свобода.

"Якщо мається на увазі ремонт, то ми повинні завершити Київ-Одеса і Київ-Чоп (в найбільш проблемній ділянці через Карпати) на початку травня. Тобто повністю буде відновлена проїзність", – сказав міністр, уточнивши, що не йдеться про капітальний ремонт.

"Коли ми кажемо про якісний капітальний ремонт, щоб це було на роки, а не на рік, ми розпочнемо роботи в цьому році і вони будуть тривати ще 2-3 роки", – наголосив Омелян.

За його словами, за 5 років стабільного фінансування Україна буде мати дороги кращі, ніж у Польщі до її вступу до ЄС. Після цього треба шукати "інструментарій фінансування" для будівництва автобанів, однак це дороге задоволення і для держави, і для інвесторів, вважає Омелян: потрібно буде витрачати 10 мільйонів євро за один кілометр автобану.

Міністр також нагадав, що за останні два роки в Україні вдалося відремонтувати три тисячі кілометрів доріг, а цьогоріч планується відремонтувати більше 4 тисяч кілометрів автошляхів.

Нагадаємо, в березні уряд затвердив Державну цільову економічну програму розвитку автодоріг на п'ять років. В Україні поступово відійдуть від поточних середніх ремонтів і почнуть здійснювати капітальний ремонт, реконструкцію і нове будівництво. До того ж до кінця 2022 року планується відремонтувати половину загальної мережі доріг державного значення - близько 20 тисяч кілометрів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції