Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Омелян виступив на захист дронів від нових правил Державіаслужби

Коптери мають використовуватися вільніше, ніж пропонують чиновники.

Нові правила для дронів є лише рекомендацією, а для роботи журналістів заборони взагалі бути не може. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Обмежити польоти намагається Державіаслужба за підтримки військових, прикриваючись питаннями національної безпеки. Натомість власники безпілотників переконані, що в державі вводиться тотальний контроль використання коптерів. Приміром, польоти мають виконувати лише вдень, на висоті до 50 м, на відстані не менше 30 м до людей. Безпілотники не повинні кружляти над дорогами державного значення, центральними вулицями й лініями електропередач. Щоб знімати аварії та катастрофи, потрібен спеціальний дозвіл.

До кінця місяця учасники ринку мають подати свої пропозиції і розробити спільний кодекс правил.

ВідеоВласники безпілотників обурені намірами Державіаслужби обмежити польоти дронів

Власники дронів переконані, що в державі вводиться тотальний контроль використання коптерів. Приміром, польоти повинні виконуватися лише вдень, на висоті до 50 метрів, на відстані не менше 30 метрів до людей. Безпілотники не повинні кружляти над дорогами державного значення, центральними вулицями й лініями електропередач.

Власники безпілотників обурені намірами Державіаслужби обмежити польоти дронів

Залиште свій коментар

Вибір редакції