Тимошенко пообіцяла не звільняти міністра юстиції

В обмін на збереження посади Микола Оніщук пообіцяв не блокувати ухвали Тимошенко.

Мінстр юстиції Микола Оніщук домовився про збереження своєї посади.

За даними джерел з Міністерства юстиції, глава відомства домовився про це з прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

В обмін на це Оніщук обіцяв не блокувати ухвали уряду і не робити критичних заяв на адресу прем'єра.

Нагадаємо, на початку червня депутат-комуніст Ігор Калетник зареєстрував у Верховній раді ухвалу про звільнення міністра Оніщука.

Глава комітету ВР по боротьбі з оргзлочинністю і корупцією Калетник обвинуватив Держінформюст, що знаходиться у віданні Мінюсту, в перерахуванні коштів на рахунки комерційних структур. Тоді за звільнення міністра виступили і депутати від БЮТ.

Проте після розмови Оніщука з Юлією Тимошенко депутати набудовані не так рішуче. "Я ще вивчатиму матеріали по Оніщуку, оскільки ухвала виглядає неповною", - відзначив "бютівець" Валерій Писаренко.

У свою чергу член фракції БЮТ Сергій Міщенко упевнений, що для зняття Оніщука просто не вистачить голосів. "Регіоналам" зараз це невигідно, істотна частина "НУ - НС" також не проголосує", - упевнений Міщенко.

Не для запису члени фракції говорять, що доля Оніщука повністю залежить від його подальшої "поведінки".

В той же час сам Калетник вірить в успіх початої справи. "Я вам даю слово: до кінця цієї сесії Оніщука на посаді не буде", - пообіцяв комуніст.

Упевненості в успіху йому додає рішення профільного комітету. "Комітет ВР з державного будівництва, який очолює Олександр Омельченко, одноголосно підтримав ухвалу", - відзначив Калетник. Проте перший віце-спікер Олександр Лавринович стверджує, що рішення профільного комітету має рекомендаційне значення.

"Погоджувальна рада ще не обговорювала ухвалу Калетника, тому воно і не внесено до порядку денного", - відзначив Лавринович.

Читайте також:

Єханурова звільнили з посади міністра оборони

Ще один мінстр від НУ-НС опинився на межі звільнення

Єханурова і Оніщука спробують звільнити

Міністр юстиції: Ющенко може подати у відставку разом із Радою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: