Оніщук порадив не збирати вдома порнокасети

Міністр юстиції заявив, що в тюрму саджатимуть лише за зберігання порнографії з метою збуту. Але закликав не накопичувати вдома багато відео "для дорослих".

Кримінальна відповідальність за зберігання порнографічної продукції наступає лише у тому разі, якщо такі дії вчинені з метою її збуту.

Таким чином міністр юстиції Микола Оніщук прокоментував ухвалення закону, що встановлює кримінальну відповідальність за зберігання порнопродукції.

"Йдеться про встановлення кримінальної відповідальності не за сам факт зберігання, а за зберігання з метою збуту", - зазначив міністр.

При цьому на питання, яким чином визначатиметься мета зберігання порнопродукції, Оніщук відповів:

"Зрозуміло, що якщо у людини знаходиться 1000 або 2000 касет, особливо, наприклад, одного сюжету, чим можна пояснити її інтерес? Очевидно, тільки метою поширення".

Нагадаємо, 11 червня Верховна рада внесла зміни до Кримінального кодексу, якими посилила відповідальність за зберігання творів, зображень або предметів порнографічного характеру.

Низка правозахисних організацій вже звернулася до президента Віктора Ющенка "не робити крок назад у СРСР - не оголошувати Україну територією, де сексу немає" і ветувати закон.

Читайте також:

Любителі порнографії просять у Ющенка захисту

За зберігання порнографії відтепер можна потрапити до в'язниці

Microsoft виділив для порно окремий домен

Хакери замінили музичні кліпи на YouTube на порнографію

ВідеоОніщук порадив не збирати порно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: