Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Онлайн та через уповноваженого: в Україні оновили процедуру зміни місця голосування

Оновлення не стосуються місцевих виборів.

Українцям спростили процедуру тимчасової зміни місця голосування. Відповідне рішення 2 грудня одноголосно ухвалила Центральна виборча комісія (ЦВК). 

Про це йдеться на сторінці громадянської мережі "Опора".

У постанові увагу зосереджено на можливості виборцям подавати заяву про тимчасову зміну місця голосування в електронній формі та через уповноважену особу. Відтепер українці зможуть змінювати місце голосування одразу на два тури. А посвідчення про тимчасову зміну буде надходити на електронну пошту громадян.

Втім, наголошується, що тимчасова зміна місця голосування не поширюється на місцеві вибори. А також не здійснюється на спеціальних виборчих дільницях. 

ЦВК одноголосно проголосувала за новий варіант Порядку тимчасової зміни місця голосування. Представники ОПОРИ також...

Опубликовано Громадянська мережа ОПОРА Понедельник, 2 декабря 2019 г.

Нагадаємо, Верховна Рада призначила новий склад Центральної виборчої комісії. Головою ЦВК 4 жовтня було обрано кандидата від фракції "Слуга народу" 39-річного Олега Діденка. Хто потрапив у нову ЦВК, читайте на ТСН.ua за цим посиланням. 

Відео Президент вніс до Верховної Ради подання про призначення нових членів ЦВК

4 із 17 кандидатур, які Зеленський просить затвердити, були членами попереднього складу ЦВК, який розпустили за "політичну заангажованість". У свої кабінети можуть повернутися Ірина Єфремова, Андрій Євстігнєєв, Олег Діденко та Віталій Плукар. Найбільшу квоту у новій ЦВК матиме президентська партія "Слуга народу" - це 12 представників.  

Президент вніс до Верховної Ради подання про призначення нових членів ЦВК

Залиште свій коментар

Вибір редакції