Оновлена карта захоплень Криму: заблоковані 11 об'єктів прикордонників та поромна переправа

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Оновлена карта захоплень Криму: заблоковані 11 об'єктів прикордонників та поромна переправа

Над шпиталем та аеродромом цілий день кружляли гелікоптери / ТСН.ua

Росіяни фактично безперешкодно проводять війська через переправу.

Росіяни досі блокують окремі батальйони морської піхоти в Керчі та Перевальному, блокпост батальйону морської піхоти у Феодосії та Штаб командування Військово-Морських сил України в Севастополі, повідомляється у спецвипуску ТСН.

Керівництву поромної переправи "Крим", яка відучора заблокована, – висунули ультиматум здатися. Прикордонники повідомляють, що росіяни фактично безперешкодно проводять війська через цей пункт пропуску.

Уночі захопили і відділ прикордонної служби "Севастополь". Над військовим шпиталем у Севастополі та над аеродромом у Бельбеці сьогодні весь день кружляли два російські гелікоптери "Мі-24". Теж без розпізнавальних знаків, лише із зображенням зірки на корпусі.

Крім цього, російські військові блокують 11 об'єктів Держприкордонслужби. Закритий і вихід українському флоту в Чорне море через озеро Донузлав.

Два автобуси з представниками місії ОБСЄ сьогодні двічі намагалися потрапити до Криму через пункт пропуску у Чонгарі, але їх так і не пропустили.

Нагадаємо, у Криму вночі на 7 березня групою озброєних молодиків був захоплений відділ прикордонної служби "Севастополь".

Росіяни майже безперешкодно переводять війська через кордон

Росіяни майже безперешкодно переводять війська через кордон
Наступна публікація