Оновлений Кабмін провів своє перше засідання

Перше засідання Кабміну, який сформовано відповідно до указу президента про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади, було організаційним.

Оновлений Кабінет міністрів Миколи Азарова 10 грудня провів своє перше організаційне засідання.

Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив віце-прем'єрам і міністрам забезпечити безумовне виконання покладених на них функцій. Їм також доручено терміново розпочати процес ліквідації та реорганізації міністерств і відомств, вжити заходів щодо скорочення чисельності апаратів і створення нових органів.

Україна отримала новий уряд: повний список призначень

Прем'єр зазначив, що адміністративна реформа ставить за мету забезпечити новий якісний рівень взаємодії центральних органів влади з органами місцевої влади.

"Ліквідація та реорганізація повинні відбуватися з максимальною повагою й урахуванням інтересів людей, які працюють у цих структурах", - наголосив Азаров.

Він додав, що необхідно зберегти максимальну кількість професіоналів.

Нагадаємо, 9 грудня президент Віктор Янукович розпочав адміністративну реформу, згідно з якою скорочено склад уряду на кількість міністерств. 

Крім того, в Адміністрації президента заявили, що масштабна реорганізація і скорочення складу Кабміну тільки починаються.

Читайте також:

Реформи Януковича: список новостворених міністерств

Янукович затвердив новий склад Кабміну

Янукович скоротив кількість міністерств

ВідеоАзаров про ліквідацію та реорганізацію міністерств і відомств

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: