Оновлений канал "2+2" запускає інформаційно-розважальний проект "Бандерлоги"

14 серпня о 19:05 на оновленому телеканалі 2+2 відбудеться прем'єра інформаційно розважального проекту "Бандерлоги", в якому журналісти з іронією ставляться до абсурдних ситуацій, що відбуваються у суспільстві, та висміюють їх героїв.

"Бандерлоги" – новий провокаційний проект каналу 2+2, для якого немає заборонених тем. Автори програми покажуть справжнє обличчя політиків, поспілкуються з ними "їхньою" мовою, кепкуватимуть з тих, хто глузує з українців та дуритимуть тих, хто дурить простих громадян. "Бандерлоги" ставитимуть незручні питання чиновникам, рахуватимуть їхні заробітки та викриватимуть злочинців при владі.

Переглянути анонс "Бандерлогів" можна за посиланням.

"Інформаційне мовлення є пріоритетним напрямком розвитку оновленого телеканалу 2+2. У нашому портфелі вже є сильні інформаційні бренди - новини "Спецкор" та проект "ДжеДАІ", які демонструють високі показники телеперегляду, на третину перевищуючи середню частку каналу, - коментує генеральний продюсер 2+2 Максим Кривицький. – Втім для 2+2 важливо змінюватися, відчувати тренди та задавати їх, пропонувати глядачам нові формати. Саме тому з 14 серпня ми запускаємо новий провокаційний проект "Бандерлоги", який посилить нашу лінійку інформаційного мовлення".

Розробкою та виробництвом проекту на замовлення 2+2 займається Управління журналістських проектів 1+1 медіа під керівництвом Максима Шиленка. 

"Незважаючи на те, що за сім років наша група журналістських розслідувань викрила чимало беззаперечних корупційних схем, це не стало гарантією того, що  винуватці понесуть покарання. Тому ми вирішили притягнути їх до відповідальності через сатиру та сміх, адже цього, як доводять реалії, наші політики бояться більше, ніж викриття, - коментує Максим Шиленко. -  Коли ми розробляли новий проект, ми провели паралель між країною, де панує корупційна політична еліта, та джунглями, в яких, зокрема, мешкає багато хижаків, що не дають спокійно жити іншим жителям. У книзі "Книга джунглів" Кіплінг описує народ "бандерлоги", який нікого не боїться, висміює тих, хто їм не подобається, та говорить те, що думає – для них немає заборонених тем. Коли вони разом, вони можуть розідрати будь-яку пантеру. Нам здалося, що більш влучної назви для нашого нового проекту складно вигадати".

2+2 канал_1
ТСН.ua

Інформаційно-розважальний проект "Бандерлоги" виходитиме у прямому ефірі з понеділка по п'ятницю о 19:05 на телеканалі 2+2.

Нагадаємо, 14 серпня відбудеться перезапуск каналу 2+2, в рамках якого зміниться позиціонування, розшириться цільова аудиторія і запуститься ряд нових проектів. 

По додаткову інформацію звертайтеся до прес-служби телеканалу 2+2,

+38 044 490 0101, a.nechay@1plus1.ua; t.grybkova@1plus1.tv.

Залиште свій коментар