Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оновлення національного календаря щеплень: Супрун повідомила, які зміни чекають на маленьких українців

Вакцини від 10 небезпечних хвороб закуповує держава та розвозить до регіонів України.

В Україні оновлено Національний календар профілактичних щеплень - відповідно до рекомендацій ВООЗ та міжнародної практики. Зміни вже вступили у дію.

Про це у Facebook повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

В Україні оновлено Національний календар профілактичних щеплень - відповідно до рекомендацій ВООЗ та міжнародної...

Опубліковано Уляна Супрун Середа, 4 липня 2018 р.

Так, від туберкульозу (БЦЖ) дітей щеплюватимуть 1 раз - на 3-5 добу життя. Ревакцинацію у 7 років робити більше не потрібно.

А другу дозу вакцини проти гепатиту В дитина отримуватиме не у перший місяць життя, а у другий. Це дозволить у майбутньому робити щеплення багатокомпонентною вакциною, яка даватиме захист одразу від кількох хвороб - гепатиту В, дифтерії, правця, кашлюку та поліомієліту.

Це допоможе зменшити кількість візитів на вакцинацію, зберегти більше часу для лікарів та батьків, а також зменшити рівень стресу батьків і дітей.

«Вакцинація за календарем профілактичних щеплень є безоплатною. Її можна зробити у вашого сімейного лікаря або педіатра. Вакцини від 10 небезпечних хвороб - гепатиту В, туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, кашлюку, правця, гемофільної інфекції, кору, краснухи і епідемічного паротиту закуповує держава та розвозить до регіонів України. Усі вакцини якісні, ефективні і безпечні, прекваліфіковані ВООЗ», - наголосила Супрун.

ВідеоІнфекціоніст порадила, як вчиняти дорослим, які не пам'ятають своїх щеплень

Якщо ви не пам'ятаєте, чи робили вам щеплення від тієї чи іншої хвороби в дитинстві, - здайте кров на тестування. Воно покаже, чи маєте імунітет, радить головний позаштатний інфекціоніст МОЗ Ольга Голубовська.

Інфекціоніст порадила, як вчиняти дорослим, які не пам'ятають своїх щеплень

Нагадаємо, 10 травня МОЗ повідомило, що направило в регіони 800 тисяч доз вакцини проти кору, паротиту та краснухи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції