Онуфрій вперше за багато років скасував хресний хід до річниці Хрещення Київської Русі. Документ

Онуфрій вперше за багато років скасував хресний хід до річниці Хрещення Київської Русі. Документ

Архівне фото / Фото: прес-служба УПЦ МП

Захід мав відбутись 27-28 липня.

Цьогоріч святкування річниці Хрещення Київської Русі відбудуться без традиційного хресного ходу вірян Української православної церкви Московського патріархату. Зазвичай цей захід збирає десятки тисяч людей, однак нині його скасував сам очільник УПЦ МП митрополит Онуфрій. Про це йдеться у документі, який отримала у розпорядження ТСН.

"Проведення традиційного Хресного ходу за участі єпископату, духовенства, чернецтва та мирян не є можливим. У зв’язку з цим, 28 липня 2020 року у всіх храмах та монастирях ввіреної Вам єпархії необхідно звершити молебень зі святковим передзвоном", - йдеться у розпорядженні. Також наголошується, що такі заходи пов’язані з вимогами дотримання карантину.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація про нібито шпиталізацію до лікарні з коронавірусом митрополита УПЦ МП Онуфрія та його помічника Антонія. Однак в Українській Православній Церкві Московського патріархату (УПЦ МП) спростували цю інфрмацію та заявили, що митрополит Онуфрій добре почувається і не хворий на коронавірус.

Повʼязані теми:

Наступна публікація