Перейти до змісту
Онук Ганді приїде в Україну і готовий помирити Тимошенко та Януковича

Онук Ганді приїде в Україну і готовий помирити Тимошенко та Януковича

Онук Махатми Ганді під час свого світового турне відвідає Київ та Крим, і не проти зустрітися з українськими політиками.

Онук лідера світового руху без насильства Махатми Ганді – Раджмохан Ганді – під час свого світового турне відвідає Київ та Крим.

Координатори візиту Ганді зазначили, що індійській діяч готовий допомогти Віктору Януковичу та Юлії Тимошенко знайти примирення.

"Ми сподіваємося, що Юлія Тимошенко і Віктор Янукович виявлять бажання почати діалог, адже політична карта України досі розділена навпіл. Себто, людям не вистачає довіри, як до політиків, так і до влади в цілому. Раджмохан Ганді готовий розглянути їхні пропозиції про зустріч і стати модератором такого спілкування", - зазначив Андрій Міселюк, керівник консалтингової групи "Драйв", яка є співорганізатором візиту.

Організатором приїзду онука Ганді до України виступила Міжнародна громадська організація "Основи Свободи", яка є частиною міжнародної асоціації "Ініціативи змін".

Подорож Ганді розпочнеться 19 квітня. Під час турне він відвідає Київ і Крим, де візьме участь у всеукраїнській громадській акції "Тиждень довіри". На цей захід будуть запрошені громадські і політичні діячі, представники бізнесу і дипломати. Візит Ганді до Криму буде присвячений пошуку довіри в міжетнічному суспільстві регіону.

Крім того, в березні буде оголошений всеукраїнський конкурс історій і фотографій на тему "Довіра - це ...". Переможці дістануть можливість особисто поспілкуватися з Раджмоханом Ганді, отримати написану ним біографію його діда Махатми, а також головний приз – поїздку до Швейцарії до Всесвітнього конференц-центру в містечку До.

Читайте також:

Патріарх Кирило освятить президентство Януковича

Тимошенко програла вибори, бо стала білявкою - біоенергетик

Регіонали назвали умову примирення Януковича і Тимошенко

Путін запросив прем'єра Польщі до Катині - миритися

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин