Онук Сталіна хоче помститися СБУ за свого діда

Джугашвілі направив на адресу генпрокурора Медведька лист з вимогою порушити кримінальну справу проти співробітників СБУ та суддів, які прийняли рішення.

Євген Джугашвілі вимагає порушити кримінальну справу проти співробітників СБУ та суддів, які прийняли рішення про визнання Сталіна винним в організації Голодомору.

Онук Генсека Центрального комітету ВКП (б) Йосипа Сталіна Євгеній Джугашвілі відповів на вердикт Апеляційного суду Києва від 13 січня, згідно з яким Йосип Віссаріонович і ряд членів ЦК були визнані винними в організації Голодомору 1932-1933 років. Джугашвілі направив на адресу українського генпрокурора Олександра Медведька лист з вимогою порушити кримінальну справу проти співробітників СБУ та суддів, які прийняли рішення.

"Не вдаючись у суть цього брехливого звинувачення, більш доречного від головного ворога Сталіна - Гітлера, а не від обвинувача, як би демократичної держави, звертаю увагу, що навіть з формальної точки зору на початку 30-х років на території України і в світі геноцид не був злочином. Судді не могли не знати, що стаття 442 КК України, яка передбачає покарання за геноцид, введена в Україні в 1990-х роках і призначена для розгляду діянь сучасних лідерів - Кравчука, Кучми і Ющенка, а не справ мого вже померлого діда. Таким чином, здійснення моїм дідом будь-яких злочинів за законами радянської і нинішньої України - цинічний вимисел. Відповідно, службовці СБУ та судді цинічно попрали пункт 1 статті 7 Євроконвенції про захист прав людини: ніхто не може бути засуджений за діяння або за бездіяння, які, згідно з чинним нацзаконодавством, на момент вчинення не були злочином. Прошу проти осіб, які спаплюжили мого діда, порушити кримінальну справу і домогтися їх покарання", - заявив Джугашвілі у відеозверненні.

Читайте також:

Грузія запропонувала Путіну пам'ятник Сталіну в обмін на Абхазію та Осетію

Онук Сталіна вдруге не зміг захистити честь діда в суді

Онук Сталіна подав до суду на "Эхо Москвы"

Третина росіян хоче жити під керівництвом Сталіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: