Онук Сталіна запитав в України документи про Голодомор

Євген Джугашвілі вимагає пояснити, на якій підставі його діда звинуватили в організації Голодомору. Він вважає це "цинічною вигадкою" СБУ.

Онук Сталіна Євген Джугашвілі запросив документи українського суду у справі про Голодомор. Він звернувся до суддів та слідчих з проханням пояснити, на якій підставі його діда було звинувачено в організації Голодомору.

"Ми відвезли заяву до посольства України, там не прийняли. Тому ми направили рекомендованим листом. Просимо надіслати нам всю судову справу з апеляційного суду України та всі документи слідства", - сказав представник Джугашвілі Леонід Жура.

Сам Джугашвілі у відеозверненні, розміщеному в інтернеті, попросив українську Генпрокуратуру порушити кримінальну справу проти працівників СБУ, які звинуватили Сталіна у скоєнні злочинів, і проти суддів, які, за його словами, не надали його дідові захисників і винесли "завідомо неправосудний вирок".

"Вчинення моїм дідом будь-яких злочинів за законами радянських часів і нинішньої України - це цинічна вигадка", - сказав Джугашвілі.

"З формальної точки зору на початку 30-х років минулого століття на території України і в світі геноцид не був злочином. Відповідно, працівники СБУ та судді цинічно знехтували пунктом 1 статті 7 Європейської конвенції про захист прав людини: "ніхто не може бути засуджений за вчинення будь-якого діяння, яке відповідно до чинного на час його вчинення національного або міжнародного законодавства не було карним злочином", - додав він.

"Мій дід Сталін був звинувачений і засуджений за відсутності події інкримінованого йому злочину. Слідчі порушили статтю про притягнення завідомо невинуватого до кримінальної відповідальності. Стаття про геноцид була введена лише в 90-х роках минулого століття", - зазначив Джугашвілі.

Нагадаємо, 13 січня Апеляційний суд Києва визнав більшовицьких лідерів СРСР і УРСР винними в організації Голодомору в Україні у 1932-1933 роках. Суд назвав масовий голод початку 30-х років минулого століття геноцидом.

Читайте також:

Онук Сталіна хоче помститися СБУ за свого діда

Суд Києва визнав Сталіна винним у геноциді українців

Почався перший в історії України суд за заперечення Голодомору

Російська Держдума списала Голодомор в Україні на неврожай

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: