ООН фінансує реформу держслужби в Україні

Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй виділила Україні 1 млн. євро на проект реформування системи державної служби.

Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй виділила Україні 1 млн. євро на проект реформування системи державної служби. Про це повідомляють "Українські Новини" з посиланням на прес-службу Програми розвитку ООН в Україні.

Відповідно до повідомлення, у четвер, 25 жовтня, ПРООН почала новий проект технічної допомоги з реформування системи держслужби в Україні. Проект передбачає розробку та впровадження нового законодавства й адміністративних правил у сфері державної служби.

Основним виконавчим партнером і одержувачем допомоги буде Головне управління держслужби України. Проект розраховано на 2 роки й фінансується урядом Ірландії.

Френсіс о'Доннел
УНІАН
Координатор системи ООН в Україні Френсіс О'Доннелл.
"Цей проект допоможе підтримати розвиток сучасної державної служби, яка ґрунтується на прозорості, вільному доступі громадян до неї, сучасних технологіях, європейських стандартах і цінностях", - заявив координатор системи ООН в Україні Френсіс О'Доннелл.

Проект передбачає проведення інформаційно-просвітницької кампанії серед державних службовців для пояснення і якнайшвидшого впровадження нового закону про державну службу.

Проект також допоможе Україні виконати рекомендації Європейського Союзу, Організації економічної співпраці й розвитку, які стосуються сфер ефективного державного управління й реформування системи влади.

У межах проекту Україна одержить допомогу в розробці спеціалізованих навчальних модулів для держслужбовців для поліпшення їх роботи, планується також розробити спеціалізовані курси з розвитку лідерства й управління змінами.

Як повідомляло агентство, Кабінет міністрів пропонує Верховній раді наблизити державну службу до європейських стандартів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: