Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ООН попросила ПР прибрати її символіку з агіток

ООН стурбована несанкціонованим використанням Партією регіонів у Черкаській області у передвиборній агітації емблеми організації.

Заступник голови Верховної ради, один з лідерів Блоку Юлії Тимошенко Микола Томенко заявив про стурбованість Організації Об'єднаних Націй несанкціонованим використанням Партією регіонів у Черкаській області у передвиборній агітації емблеми ООН. Про це сказано в повідомленні його прес-служби.

Згідно з повідомленням, віце-спікер 26 жовтня проінформував представництво ООН в Україні про те, що ПР використовує символіку їх організації в передвиборній боротьбі.

За його словами, ПР у Черкаській області на своїх бігбордах із закликом голосувати за партію зі слоганом "Партія, яка будує" розмістила офіційний логотип ООН.

Томенко повідомив, що отримав відповідь від представництва ООН в України на своє звернення з приводу використання партією влади даної емблеми у передвиборчій агітації.

"Як йдеться у відповіді, що надійшла заступнику голови ВР від координатора системи ООН Олів'є Адама, представництво ООН в Україні висловило стурбованість з приводу несанкціонованого використання емблеми ООН", - йдеться в повідомленні.

При цьому Томенко підкреслив, що представництво організації в Україні звернулося до Черкаської обласної державної адміністрації з проханням негайного демонтажу відповідної політичної реклами, оскільки несанкціоноване використання логотипу та емблеми ООН є забороненим.

За його словами, черкаська влада у свою чергу пообіцяла зняти згадані рекламні плакати.

Томенко також повідомив, що всі матеріали щодо цього інциденту він вишле президенту Віктору Януковичу, оскільки голови обладміністрацій призначаються і звільняються президентом.

Нагадаємо, раніше Генеральна прокуратура створила групу з моніторингу порушень виборчого законодавства на місцевих виборах.

Місцеві вибори пройдуть 31 жовтня.

Читайте також:

Рекламна агенція "підставила" ПР, вкравши для її агітації символіку ООН

Партія регіонів не дозволила комуністам покласти квіти до пам'ятника Леніну

Партія регіонів: нас підтримує вся Галичина

В Донецьку роздають листівки з інструкцією, як правильно обирати Партію регіонів

Залиште свій коментар

Вибір редакції