ООН стурбована спалахом грипу в Україні

Організація підтримує український уряд в його протидії розповсюдженню грипу.

Організація Об`єднаних Націй висловила глибоку стурбованість повідомленнями про госпіталізацію людей у важкому стані, летальні випадки та підтвердження грипу А/H1N1/ у національній лабораторії України. На цьому наголошують у Представництві ООН в Україні.

Як повідомили у Представництві ООН в Україні, Організація підтримує український уряд в його протидії розповсюдженню грипу.

"З огляду на розповсюдження грипу A/H1N1/ по всьому світу та спалах грипу в Україні, система Організації Об`єднаних Націй в Україні підтверджує свою готовність підтримати національні заходи з протидії пандемії в Україні", - зазначається у повідомленні.

Постійний координатор системи ООН в Україні Олів`є Адам разом з представником Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Юкіе Мокуо та керівником бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Ігорем Поканевичем зустрілися із заступником міністра охорони здоров`я України Ігорем Яковенком, щоб обговорити напрямки співпраці між Організацією Об`єднаних Націй та українським урядом.

"Ми співпрацюємо з урядом України у визначенні потреб та пріоритетних напрямків для протидії пандемії грипу. Ми готові й надалі підтримувати уряд для забезпечення захисту громадян України, особливо найбільш уразливих груп - дітей та підлітків, вагітних жінок, людей похилого віку та людей з серйозними хронічними захворюваннями", - сказав Олів`є Адам.

ООН тісно співпрацює з міністерством охорони здоров`я України щодо врегулювання ситуації, надає технічну допомогу, продукцію медичного призначення, а також докладну інформацію для поширення серед населення.

2 листопада Всесвітня організація охорони здоров`я направить групу експертів до України для надання допомоги уряду зупинити спалах грипу, наголосили у Представництві.

Нагадаємо, кількість загиблих від епідемії грипу в Україні досягла 55 людей, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

Зокрема, на Львівщині померли 24 людини, в Івано-Франківській області 10 людей, в Тернопільській - 14 людей, в Чернівецькій - 5 людей, у Рівненській - 2 людини.

Читайте також:

Від епідемії грипу померли вже 55 людей, десятки в критичному стані

В Україну завезуть 300 тисяч упаковок Таміфлю

Ющенко звернувся по міжнародну допомогу в боротьбі з грипом

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: