ООН виділить Україні додаткові $ 700 тисяч на відновлення східних регіонів

ООН виділить Україні додаткові $ 700 тисяч на відновлення східних регіонів

Реципієнти будуть відібрані на конкурсній основі / Фото: ТСН.ua

Кошти будуть направлені владі восьми районів, які зараз вважаються відносно безпечними

Програма розвитку ООН збільшить допомогу на відновлення постраждалих районів на сході України. Як повідомили у прес-центр ООН, Україні планують виділити 700 тисяч доларів США на фінансування проектів з відновлення східних регіонів.

"Враховуючи складну ситуацію, ми переглянули наші плани і вирішили збільшити допомогу, спрямовану на відновлення регіонів і підтримку людей, що опинилися в складних умовах", - повідомила заступник Постійного Представника Програми розвитку ООН в Україні Ініт Пауловіч під час візиту в місто Сєвєродонецьк, що в 95 км від Луганська.

Як наголошується в повідомленні, кошти будуть направлені владі восьми районів, які зараз вважаються відносно безпечними.

Реципієнти будуть відібрані на конкурсній основі.

Нагадаємо, що вчора військовослужбовці дорожньо-комендантського батальйону центру дорожнього забезпечення інженерних військ ЗСУ, які виконують завдання в зоні проведення антитерористичної операції, відновили 20-метровий міст поблизу міста Артемівськ, що на ділянці дороги між Слов'янськом і Дебальцевим. Нагадаємо, що бойовики за будь-яку ціну намагаються захопити міст через Сіверський Донець поблизу Щастя.

Повʼязані теми:

Наступна публікація