Opel виходить зі складу General Motors

В рамках порятунку від фінансової кризи, General Motors вирішила відпустити німецького автовиробника Opel у вільне плавання.

Німецький автоконцерн Opel, який належить американській автомобільній корпорації General Motors, стане незалежною компанією.

Про це повідомив глава підрозділу General Motors в Європі Карл-Пітер Форстер.

Він додав при цьому, що Opel потребує додаткових коштів в розмірі 3,3 млрд. євро для подолання кризи, які сподівається отримати від європейської влади.

Opel планує скоротити витрати, при цьому ще не було досягнуте остаточне рішення про скорочення персоналу або виробництва. Крім того, як повідомив Фостер, компанія, можливо, вдасться до скорочення зарплат.

Подальші подробиці щодо планів компанії будуть відомі наступного тижня після переговорів з владою Німеччини.

Раніше Opel заявляв, що для подолання економічної кризи він потребує інвестицій в розмірі 3,2 млрд. євро, і подав запит на цю суму як державну економічну допомогу у Німеччини. Проте німецький уряд вирішив, що спочатку власник Opel - американська General Motors - повинна надати план порятунку своєї дочірньої компанії і показати, які інвестиції вона може вкласти в Opel.

Автомобільний концерн Оpel, продукція якого є третьою за популярностю в Німеччині (після Volkswagen та Mercedes-Benz), виготовляє автомобілі на заводах в Німеччині, Великобританії, Бельгії та Польщі. На концерн працюють близько 25 тисяч людей.

Нагадаємо, американські корпорації General Motors та Chrysler вже протягом декількох місяців знаходяться на порозі банкрутства.

Читайте також:

Банкрутство General Motors і Chrysler коштуватиме 110 млрд. доларів

Найдешевше в світі авто почнуть випускати в березні

Через кризу Volkswagen закрив один з найбільших заводів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: