Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сперлася на ліжко і відключилася": у Львові вчаділи троє людей, жертв могло бути більше

Кільком мешканцям злощасного будинку відверто пощастило – вони розминулися зі смертю.

Три людини загинули від отруєння чадним газом у Львові. Трагедія сталась у двоповерховому житловому будинку на кілька квартир, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мешканець першого поверху розтопив піч та, ймовірно, заснув. Як наслідок, загинув і він, і подружня пара із собакою, що жили поверхом вище. Почувалися зле й інші пожильці дому, та спершу припускали, що нездужали через різку зміну погоди. "Я встала збоку і падаю. Оперлася на ліжко і кажу чоловікові: мені погано. Я на сторону і все, відключилася", - розповіла мешканка будинку Галина Веклич.

Одна з версій, чому сталося задимлення – засмічена вентиляція. "Ніхто не приходить чистити нам димоходи. Колись, то завше було, опалюваний сезон, приходила людина, яка оглядала. Тепер я навіть не знаю, скільки років того не було", - каже мешканка будинку Ярослава Іванейко.

ВідеоТри людини загинули від отруєння чадним газом у Львові

Трагедія сталась у двоповерховому житловому будинку на кілька квартир. Мешканець першого поверху розтопив піч та, ймовірно, заснув. Загинув і він, і подружня пара із собакою, що жили поверхом вище. Почувалися зле й інші мешканці дому. Та спершу припускали, що нездужали через різку зміну погоди.

Три людини загинули від отруєння чадним газом у Львові

Залиште свій коментар

Вибір редакції