Опитування: більше 70% українців вважають себе патріотами

Соціологи зазначають, що більше 20% українських громадян свого громадянства не визнають.

71,6% громадян України можуть назвати себе патріотами своєї країни.

Такі дані опитування оприлюднив соціолог холдингу Research & Branding Group Євген Копатько.

За його словами, згідно результатам опитування, 71,6% респондентів можуть назвати себе громадянами України. 21,1% опитаних відзначили, що не можуть назвати себе українськими громадянами, 7,3% респондентів було важко відповісти на це питання.

Копатько також відзначив, що кількість тих, хто вважає себе українськими патріотами, зростає від південного сходу країни (62%) до заходу (84,5%).

Також респондентам пропонувалося погодитися з одним із тверджень, що характеризували Україну. 45,2% опитаних відповіли, що "Україна могла би бути хорошою країною, коли б не її керівники"; 21,1% вважають, що "Україна сильна країна, тільки дісталася вона нездарам"; 14,8%, що "Україна – просто моя Батьківщина, а Батьківщину не вибирають"; 8,9%, що "Україна – хороша країна"; 5,2%, що "Україна – державний і політичний проект, який не відбувся"; 2,8%, що "Україна – наслідок історичного непорозуміння", 0,8% - що "Україна – околиця Росії"; 0,2%, що "Україна – околиця Європи", 1,1% респондентів було важко відповісти на це питання.

Дослідження проводилося з 17 по 27 лютого 2009 року у всіх областях України і Криму методом особистого інтерв'ю. В цілому було опитано 2067 респондентів, які представляли доросле населення.

Читайте також:

Опитування: шанси Яценюка стати президентом зростають

Опитування: третині українців не вистачає грошей на харчі

Мовне питання неактуальне для українців

Росіяни ставляться до України гірше, ніж українці до Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: