Опитування: кожен п’ятий українець прагне об’єднання з Росією

Майже 93% респондентів добре ставляться до Росії і називають її дружньою державою.

Близько 22% українців вважають, що Україна і Росія повинні об'єднатися в одну державу. Такі дані оприлюднив Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

Відповідаючи на питання: "Якими б ви хотіли бачити відносини України з Росією?", тільки невелика частина українців (8%) відзначила, що між Україною і Росією повинні бути такі ж відносини, як і з іншими державами - із закритими кордонами, візами і митницею.

Переважна більшість опитаних (66%) вважають, що Росія й Україна повинні бути незалежними, але дружніми державами, із кордонами без віз і митниці.

Загалом, згідно опитування, ставлення українців до Росії, як і раніше, цілком позитивне: 93% опитаних добре ставляться до Росії і тільки 4% - погано.

Не визначилися 3% опитаних. Ця ситуація залишалася стабільною протягом 2009 року.

Тільки в квітні 2008 року спостерігалося погіршення - тоді, відповідно до опитування КМІС, до Росії добре ставилися 88% опитаних, погано - 7%.

Опитування громадської думки проведене КМІС 4-13 січня 2010 року. Методом інтерв'ю опитано 2040 респондентів, що проживають у всіх областях України, у Криму і Києві.

Статистична похибка вибірки не перевищує 2.3% для показників близьких до 50%, 2% - для показників близьких до 25%, 1,4% - для показників близьких до 10%, 1% - для показників близьких до 5%.

Нагадаємо, згідно даних, проведених нещодавно Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦДГД), лише 4% росіян вважають Україну надійним партнером Росії на міжнародній арені.

Найбільш надійними партнерами РФ на міжнародній арені росіяни вважають Білорусь (43%) і Казахстан (31%).

Читайте також:

Лише 4% росіян вважають Україну своїм союзником

У Росії готують до друку підручник з української мови

Проросійському активісту дали 4 роки за заклик повернути Крим Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: