Опитування: найбільш корумпованим органом влади визнано Верховну раду

Українці вважають найбільш корумпованим органом влади парламент, але не довіряють й іншим владним структурам.

Українці вважають найбільш корумпованим органом влади в державі Верховну раду. Про це свідчать результати опитування "Політична корупція: стан, фактори, способи протидії", проведеного Центром Разумкова.

Так, 40,3% респондентів вважають, що ВР повністю охоплена корупцією. 42,2% висловилися за те, що корупція у парламенті досить поширена, 10% відповіли, що у парламенті є лише окремі випадки корупції, не змогли відповісти 7,2%. Лише 0,3% опитаних зазначили, що корупції у Раді практично немає.

До трійки найбільш корумпованих, на думку українців, органів влади увійшли також судові органи нижчих інстанцій (повністю корумпованими їх назвали 40,3% опитаних) і Секретаріат президента (39,5%).

Далі у списку йдуть політичні партії, генеральна прокуратура ат Кабінет міністрів. Замикають "чільну" десятку виборчі комісії нижчих рівнів. Їх повністю корумпованими вважають 19,2% українців.

Всього було опитано 2006 респондентів у віці від 18 років у всіх регіонах України. Статистична похибка не перевищує 2,3%.

Читайте також:

Більшість українців не вважають Голодомор геноцидом

Ющенка визнали найненависнішим кандидатом у президенти

Більшість українців не хочуть судимого президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: