Опитування: третина українців готові проголосувати на виборах до Ради за ПР

За результатами опитування 28,2% українців віддали б свій голос за ПР, якби найближчим часом відбулися вибори до Верховної ради.

Якби найближчим часом відбулися вибори до Верховної ради, то найбільше голосів отримала б Партія регіонів - 28,2% голосів. Про це свідчать дані опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова.

Про це повідомив директор соціологічної служби Андрій Биченко.

За Блок Юлії Тимошенко проголосували б 17,0%, за Фронт змін - 10,0%, за партію Сильна Україна - 6,7%, за ВО Свобода - 5,5%, за Комуністичну партію України - 4,0%, за партію УДАР Віталія Кличка - 2,8%, за партію Громадянська позиція - 2,3% тих, хто планує взяти участь у виборах.

Інші партії і блоки, які були представлені в списку, отримали підтримку менше ніж 2%. Намір голосувати проти всіх висловили 4,7% респондентів з числа тих, хто планує взяти участь у виборах, а 11,3% цієї категорії респондентів вагалися з відповіддю.

При цьому Биченко додав, що рівень підтримки виборцями різних політичних сил має яскраво виражену регіональну специфіку.

Зокрема, лише чотири політичні сили набирають більше 3% голосів виборців у кожному з чотирьох регіонів: Партія регіонів, Блок Юлії Тимошенко, партія Фронт змін і партія Сильна Україна.

У східних регіонах лідером залишається Партія регіонів, за яку готові проголосувати майже половина (46,8%) респондентів, які мають намір взяти участь у виборах. Також подолали б 3%-й бар'єр у Східному регіоні БЮТ (8,0%), Сильна Україна (6,9%), КПУ та Фронт змін (по 6,2% тих, хто збирається взяти участь у виборах).

На півдні країни Партія регіонів набрала б 42,6% голосів тих, хто збирається взяти участь у виборах, БЮТ - 14,2%, Сильна Україна - 8,9%, КПУ - 6,8%, Фронт змін - 3,2% .

У Центральному регіоні лідирує Блок Юлії Тимошенко - за нього проголосували б 24,2% респондентів, які мають намір взяти участь у виборах. Далі йдуть Партія регіонів (17,6%), Фронт змін (12,0%), Сильна Україна - (7,2%), ВО Свобода (5,9%), Громадянська позиція (4,1%) і партія УДАР Віталія Кличка (3,2%). На межі прохідного бар'єру в цьому регіоні балансує Комуністична партія України - 2,7%.

У Західному регіоні найбільш популярними є опозиційні партії: БЮТ (20,1% респондентів, які має намір взяти участь у виборах), Фронт змін (17,3%) та ВО Свобода (14,8%). На четвертому місці в Західному регіоні перебуває Партія регіонів, за яку готові проголосувати 9,9% з тих, хто має намір взяти участь у виборах. Також 3%-й бар'єр на Заході подолали б партія УДАР Віталія Кличка (5,3%), Сильна Україна (3,9%) і Наша Україна (3,9%).

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 27 січня по 2 лютого 2011 року під всіх регіонах України. Опитано 2009 респондентів у віці від 18 років. Теоретична похибка вибірки - 2,3%.

Читайте також:

ПР визнала, що "покращення життя вже сьогодні" не буде

Депутати оскаржили в КС призначення виборів на 2012 рік

Янукович схвалив зміни до Конституції та вибори Ради у 2012 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: