Опитування: у другому турі Янукович набирає 41%, Тимошенко - 30%

Результати опитування КМІС показали, що Янукович покращить свій результат у другому турі на 6%, Тимошенко - на 5%.

41,4% опитаних Київським міжнародним інститутом соціології готові проголосувати за лідера Партії регіонів Віктора Януковича й 30,1% - за прем'єр-міністра Юлію Тимошенко в другому турі виборів Президента.

Про це свідчать результати дослідження Київського міжнародного інституту соціології.

Респондентам запропонували уявити, що в другий тур виборів пройшли Тимошенко і Янукович, і відповісти, кого із цих двох політиків вони б підтримали.

При цьому 13,9% опитаних проголосували б проти всіх, 5,6% - не брали б участь в голосуванні, 9% - не змогли відповісти.

Опитування було проведено з 4 по 13 січня, було опитано 2 040 респондентів у всіх регіонах України.

Статистична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Як повідомляло агентство, 37,9% опитаних КМІС із 5 по 15 грудня були готові проголосувати за Януковича й 26,3% - за Тимошенко у разі їх виходу в другий тур виборів Президента.

17 січня з 8:00 до 20:00 в Україні пройшло голосування на виборах Президента.

35,32% виборців проголосували за Януковича, 25,05% - за Тимошенко за підрахунком 100% протоколів дільничних виборчих комісій.

Як повідомлялося, за підсумком обробки ЦВК 100% виборчих протоколів, лідер Партії регіонів Віктор Янукович набирає у першому турі виборів президента 35,32% голосів виборців і випереджає прем'єр-міністра Юлію Тимошенко на 10,27% (у неї 25,05% голосів).

Зазначимо, що за даними опитування, проведеного в ході exit-poll 17 січня Українським інститутом соціальних досліджень імені Яременка, більшість виборців, які в першому турі президентських виборів в Україні голосували проти двох кандидатів, що потрапили в другий тур, більш схильна 7 лютого віддати свої голоси за Юлію Тимошенко.

Так, за результатами опитування, 29% тих виборців, які підтримували в першому турі Сергія Тігіпка, готові проголосувати за Тимошенко, 37% - за Віктора Януковича.

За цих двох кандидатів проголосують, відповідно, 45% і 18% виборців Арсенія Яценюка; 52% і 8% виборців Віктора Ющенка; 16% і 49% - Петра Симоненко; 39% і 26% - Володимира Литвина; 54% і 12% - Олега Тягнибока; 45% і 14% - Анатолія Гриценка.

Читайте також:

До ЦВК надійшли більше половини протоколів з "мокрими" печатками

Опитування: більшість виборців "вибувших" кандидатів проголосують за Тимошенко

У Раду внесено постанову про перерахунок голосів на виборах

Тігіпко "попередньо" відмовився від пропозиції Тимошенко стати прем'єром

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: