Опитування: у наступну Верховну раду не потраплять НУ-НС і Литвин

Соціологічне опитування свідчить, що якби парламентські вибори відбулись найближчої неділі, у Раду б не потрапили НУ-НС та Блок Литвина.

До Верховної ради на сьогодні мають шанси потрапити п’ять політичних сил. Якби парламентські вибори відбулись найближчої неділі, 36,4% виборців підтримали б Партію регіонів, а 13,6% - БЮТ. Наступні три місця посіли б партія "Сильна Україна" (лідер Сергій Тігіпко) - 7,3%, Блок Арсенія Яценюка - 4,3% і Компартія - 3,1%.

Про це свідчать дані проведеного в березні дослідження Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

За даними КМІС, ще чотири політичних сили набрали б більше одного відсотка прихильників: Блок Анатолія Гриценка "Громадянська позиція" (1,6%), Всеукраїнське об’єднання "Свобода" Олега Тягнибока (1,6%), партія "Наша Україна" (1,4%), Блок Литвина (1,3%) і Блок Кличка (1%).

Решта партій та блоків набирають від 0,2% до 0,1%. Проти всіх голосували б 6,3% виборців, не пішли б на вибори 8,4%, вагались з відповіддю 13,4% опитаних.

У КМІС відзначають, що виборців, не готових до участі у голосуванні (які не бажають голосувати або не знають, за кого голосувати) - 21%. Найбільше таких виборців у центральному регіоні (29%), найменше – у південному.

Всеукраїнське опитування проводилось протягом 19-28 березня. Методом інтерв’ю опитано 1226 респондентів, що мешкають в усіх областях України, Криму і Києві, віком від 18 років.

Статистична похибка вибірки не перевищує 2,9% для показників, близьких до 50%, 2,4% - для показників, близьких до 25%, 1,7% - для показників, близьких до 10%, 1,2% - для показників, близьких до 5%.

Читайте також:

До коаліції приєднаються ще 10 депутатів від БЮТ і НУ-НС

ПР: до осені в коаліції будуть 300 депутатів

БЮТ попередив про можливе блокування Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: