Опитування: у нову Раду пройдуть Тягнибок і комуністи

У разі проведення найближчим часом виборів до Верховної ради до її складу можуть пройти до семи політичних сил.

До нового парламенту, у разі проведення найближчим часом виборів, пройде ВО "Свобода" і КПУ.

Такі дані загальнонаціонального опитування Центру Разумкова. Усього, за результатами опитування, до складу Ради можуть пройти до семи політичних сил.

За Партію регіонів проголосували б 29,0% виборців, які планують взяти участь у виборах. Ще у травні, за даними центру Разумкова, за ПР готові були проголосувати 41,5% виборців.

За БЮТ на сьогодні готові проголосувати 13,5%, за партію "Сильна Україна" — 12,0%, за "Фронт змін" — 5,4%, за ВО "Свобода" — 3,6%, за Блок Литвина — 3,2%, за КПУ — 3,1%.

1,4% виборців збираються проголосувати за "Нашу Україну", 1,0% — за Політичну партію "Громадянська позиція".

Кожну з таких партій і блоків, як Блок Черновецького, "Єдиний центр", "За Україну", "Народна самооборона", НРУ, ПСПУ, СПУ, УНП, ХДС підтримали б не більше 0,5% респондентів. За інші політичні сили (яких не було у запропонованому соціологами списку) голосували б 0,9% опитаних, проти всіх - 12,2%, не визначилися — 12,8%.

Порівняно з серпнем 2010р., коли проводилося аналогічне опитування, на статистично значущому рівні змінилася лише підтримка Блоку Литвина (зросла з 1,8% до 3,2%). Порівняно з травнем 2010 р. статистично значуще змінився рівень підтримки Партії регіонів (знизився з 41,5% до 29,0%), "Сильної України" (зріс з 9,1% до 12,0%), Політичної партії "Фронт змін" (зріс з 4,0% до 5,4%), Блоку Литвина (зріс з 1,6% до 3,2%), а також частка тих, хто висловив готовність голосувати проти всіх партій і блоків (зросла з 4,6% до 12,2%).

Опитування проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 30 вересня по 5 жовтня 2010 року в усіх регіонах України. Опитано 2007 респондентів віком від 18 років за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними характеристиками (вік, стать, тип поселення, регіон проживання). Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3%.

Читайте також:

 Тягнибок очікує революції в Україні: "це варто пролитої крові"

У Львові люди Тягнибока захопили тервиборчком

Бюлетені на місцевих виборах будуть довжиною більше метра

Комуністи: кандидат у мери Макіївки помер через політичний тиск

Тимошенко впевнена, що найближчі 20 років у неї не буде конкурентів

Націоналісти заявили про зростання своєї популярності у Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: