Опитування: українців найбільше турбують безробіття й ціни

Майже 20% українців, оцінюючи матеріальний стан своєї родини, заявили, що ледве зводять кінці з кінцями.

Українців турбує зростання рівня безробіття та цін. Про це свідчать результати соціологічного дослідження Всеукраїнської соціологічної служби, що були представлені сьогодні на прес-конференції в Києві.

Згідно з даними дослідження, 64,2% опитаних назвали зростання цін найбільшою життєвою проблемою, яка їх непокоїть, 52,4% респондентів стурбовані низьким рівнем зарплат та пенсій, 42,6% - зростанням безробіття.

Крім того, 29,5% занепокоєні політичною нестабільністю, 21,6% – зростанням злочинності, 17,6% - затримкою з виплатами зарплат та пенсій, 16,5% - житловою проблемою, 23,4% – низьким рівнем комунальних послуг.

Екологічна ситуація турбує 14,8% опитаних, криза моралі та культури – 18,2%, медичне обслуговування – 39,4%, корупція – 28,1%, відносини з Росією – 19,8%, вступ України до ЄС і НАТО – 5,8%.

Разом з тим, 18,6% респондентів, оцінюючи матеріальний стан своєї родини, заявили, що ледве зводять кінці з кінцями, 38,4% вистачає коштів на харчування, а при придбанні одягу чи взуття виникають труднощі, 34,6% опитаних на життя в цілому вистачає, але на придбання телевізора чи холодильника коштів не вистачає, 6% матеріальних труднощів не відчувають.

Опитування проводилось у всіх областях України, Автономній республіці Крим та місті Києві з 23 жовтня по 1 листопада 2009 року. Всього в опитуванні взяло участь 2477 респондентів. Статистична похибка – не більше 2%.

Читайте також:

80% українців упевнені у фальсифікації виборів

Кожен десятий українець готовий голосувати на виборах проти всіх

Більше 10% українських дітей намагалися купити наркотики в Інтернеті

6% росіян вважають Бандеру героєм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: