Опитування: Янукович – головний кандидат на посаду президента

Якби вибори президента України проходили найближчої неділі, то за Януковича віддали б свої голоси 25,6% опитаних.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович має найвищі шанси обійняти посаду президента. Рейтинги лідера "Фронту змін" Арсенія Яценюка впритул наблизилися до показника прем'єра Юлії Тимошенко. Про це свідчать результати соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Якби вибори президента України проходили найближчої неділі, то за Януковича віддали б свої голоси 25,6% опитаних, за Юлію Тимошенко - 14,4%, а за Арсенія Яценюка - 13,6%.

Від трійки лідерів значно відстають лідер КПУ Василь Симоненко, спікер парламенту Володимир Литвин і діючий президент Віктор Ющенко, яких готові підтримати 3,3%, 2,9% і 2,4% відповідно.

13,6% опитаних ще не визначилися зі своїми перевагами, 11,1% - хочуть проголосувати проти всіх, а 9,4% - не бажають брати участь в голосуванні.

При цьому якби в другий тур президентських виборів вийшли Тимошенко і Янукович, то за керівника Партії регіонів проголосували б 33,8% опитаних, за діючого прем'єр-міністра - 27,3%. А в разі другого туру з кандидатурами Януковича і Яценюка політики б отримали 32,7% і 29,4% голосів відповідно.

Дослідження проводилося Київським міжнародним інститутом соціології з 26 березня по 17 квітня 2009 року. В ході дослідження були опитані 1984 людини з 110 населених пунктів у всіх областях України і в Автономній Республіці Крим.

Для порівняння, згідно з соцопитуванням, проведеним компанією Research&Branding Group, за Януковича готові проголосувати 27,9% респондентів, за Юлію Тимошенко - 15,6%, а за Арсенія Яценюка - 13,4%.

Читайте також:

 Янукович: наші стосунки з Ахметовим не зруйнувати

Янукович: сьогодні о 17 годині – поховання Ісуса Христа

Яценюк не бачить себе спадкоємцем Ющенка

Януковича порівняли з Путіним і Сталіним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: