Опитування: Янукович втратив третину прихильників

З моменту президентських виборів Янукович втратив до третини прихильників. Найбільші електоральні втрати президента зафіксовано у Центрі, на Півночі, а також на Півдні України.

Соціологи відзначають тенденцію до зниження рівнів підтримки президента  Віктора Януковича. З моменту президентських виборів Янукович втратив до третини прихильників, або близько 10 % рейтингу.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного соціологічною групою "Рейтинг" 4-14 березня 2011 року.

Згідно з результатами дослідження, якби вибори президента України проходили в березні 2011 року, 26% опитаних (з тих, хто взяв би участь у виборах) проголосували б за чинного главу держави Януковича, 20,3% - за лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко , 11,2% - за голову "Фронту змін" Арсенія Яценюка, 6,4% - за керівника "Сильної України" Сергія Тігіпка, 4,2% - за голову ВО "Свобода" Олега Тягнибока, 3,5% - за керівника КПУ Петра Симоненка, по 2,8% - за лідера "УДАРУ" Віталія Кличка і голову "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка, 1,7% - за почесного голову партії "Наша Україна" Віктора Ющенка, 1,2% - за лідера Народної партії Володимира Литвина.

Інших кандидатів підтримали б 2,6% виборців, не підтримали б нікого ("проти всіх") - 8,8%, не визначилися з вибором - 8,5%.

Якби вибори президента проходили в березні, 32% опитаних однозначно прийняли б у них участь, ще 37%, швидше, взяли б участь.

При цьому соціологи відзначають тенденцію до продовження падіння підтримки Януковича (з 32% у грудні минулого року до 26% у березні цього року) і Партії регіонів (з 30 до 26%). З моменту президентських виборів Янукович втратив до третини прихильників, або близько 10 % рейтингу, а якщо порівнювати з піком підтримки, який фіксувався в березні-червні 2010 року, - майже половину, або близько 20% рейтингу. Найбільші електоральні втрати Януковича зафіксовано у Центрі, на Півночі, а також на Півдні України.

Соціологічна група "Рейтинг" провела дослідження 4-14 березня 2011 серед населення України у віці старше 18 років методом особистого формалізованого інтерв'ю згідно з опитувальником (face to face). Вибіркова сукупність: 2000 респондентів.

Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень, близьких до 50%, похибка становить не більше 2,2%, для значень, близьких до 30%, - не більше 2%, для значень, близьких до 10%, - не більше 1,3%, для значень, близьких до 5% - не більше 1%.

Читайте також:

Янукович пообіцяв 21 раз зробити українцям боляче

Син Януковича розповів, як батько врятував Україну

Янукович: ми побороли безлад останніх 5 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: