Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Оплот" після Жиліна. ТСН шукала українські сліди харківського сепаратиста

Похорон прибічника бойовиків відбудеться в сусідньому з Харковом Бєлгороді.

Після вбивства засновника харківської сепаратистської організації "Оплот" Євгена Жиліна його українські прихильники вирішили залягти на дно. Контактів із пресою намагаються уникати не лише родичі, а й навіть прості сусіди одіозного діяча, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Зараз вони зайняли очікувальну позицію. До яких наслідків призведе смерть Жиліна – для них ще не зрозуміло. Може, вони зітхнули з полегшенням, бо ніяких указівок тепер виконувати не потрібно", - припускає громадський активіст Олександр Ружанський.

Відео Стало відомо, де поховають засновника сепаратистської організації Євгена Жиліна

Батьки Жиліна ще раніше переїхали до Росії. Сусіди по квартирі навіть не відчиняють дверей. Консьєржка каже, що за їхньою попередньою адресою ніхто не з'являвся вже кілька років. У будівлі, де раніше містилася сепаратистська організація "Оплот", всі двері зачинені.

Про існування офісу сепаратистської організації знають на сусідній Полтавщині, де свого часу був зареєстрований Жилін. За адресою на вулиці Маршала Бірюзова в Полтаві розташовані зо три десятки різних фірм. Охоронець однієї стверджує, що принаймні торік "Оплот" на території таки був. Однак там журналістам не відчиняють. Офіс компанії Жиліна "Харківспецнадра" зареєстрований у глухому селі на вулиці, де живе лише п'ять родин. Про ідеолога "руської весни" та його фірму там навіть не чули. "Представництвом" харківської компанії виявляється розвалена хата-мазанка, в котрій уже давно ніхто не живе.

Офіційні особи в самому Харкові говорять про закриття частини справ відносно Жиліна та заперечують його похорон на території України. "Кримінальні провадження щодо фіктивного підприємництва, де Жилін був організатором, є виконавці, є директора цих фірм та інші учасники злочинного процесу – звісно, не буде закрито. Буде розслідуватися далі", - запевнила прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик. "За наявною інформацією на теперішній час, похорон Жиліна повинен відбутися, якщо я не помиляюся, завтра в місті Бєлгород. Там, де похований його батько", - повідомив начальник кримінальної поліції Харківщини Ігор Назаренко.

Про те, що прибічники "руського міру" та фанати Жиліна в Харкові існують, хоча й ховаються свідчить те, що вночі невідомі розвісили листівки з епітафією лідеру "Оплоту". Як відомо, в понеділок, 19 вересня, ввечері за повідомленнями російських ЗМІ, в підмосковному ресторані "Вітерець" кілер убив лідера терористичного угруповання "Оплот" українця Євгена Жиліна, а також важко поранив його супутника. В МВС РФ офіційно підтвердили факт стрільби, а також смерть однієї людини в результаті інциденту, проте не назвали імені жертви.  За даними російських слідчих, основна версія вбивства Жиліна - розбіжності у бізнесі.

Кореспондент ТСН Костянтин Павлов

Залиште свій коментар

Вибір редакції