Опоненти знову критикують мера Києва

Фракції БЮТ і "Наша Україна" в Київраді вчергове виступили з критикою київської влади. Черновецького звинувачують у перешкоджанні розміщення реклами та незаконній забудові.

Леонід Черновецький
Архів
Політичні опоненти звинувачують Черновецького у перешкоджанні їхній діяльності... (Фото: kmv.gov.ua)
Фракція Блоку Юлії Тимошенко в Київській міській раді звинувачує мера Києва Леоніда Черновецького в перешкоджанні розміщенню реклами блока в місті. 

Про це сказано в заяві фракції БЮТ.
 
"25 липня цього року на нараді Головного управління з питань реклами Київської міської адміністрації Київський міський голова заборонив надавати площі для соціальної, або будь-якої іншої реклами Блоку Юлії Тимошенко", - йдеться в повідомленні.
 
Черновецький особисто був присутній на цій нараді. Відповідно до заяви фракції, мер столиці мотивував своє рішення тим, що виборча кампанія ще не почалася. 

"Уже зараз Черновецький застосовує чітко відпрацьовані за час свого управління містом механізми підкупу, адміністративного тиску, корупції, залякування й шантажу як основний інструмент боротьби з політичними опонентами", - вважає БЮТ.
 
Разом з тим фракція зазначає, що мер фактично почав особисту виборчу кампанію. Фракція заявила також, що буде відстоювати рівні можливості повідомлення городянам інформації для будь-якої політичної сили. 

Раніше в Києві з'явилися сіті-лайти із зображенням Черновецького й написом "Мер всіх киян".

Леонід Черновецький, натомість, спростував ці звинувачення. Сьогодні після засідання колегії Київської міської державної адміністрації він зробив заяви для журналістів. 

"Дотепер не підписане жодне розпорядження, що забороняє політичну рекламу", - заявив мер. З його слів, звинувачення з боку БЮТ - неправда, і він уже звик не реагувати на них. 

Реклама БЮТ
УНІАН
...зокрема, у забороні на розміщення реклами в Києві.
Крім того, фракція блоку "Наша Україна" у Київраді обвинуватила столичну владу в саботажі вимоги президента України Віктора Ющенка впорядкувати забудову в історичному центрі столиці. 

Про це сказано в повідомленні прес-служби фракції. 

"Питання про виконання київською владою указу президента про наведення порядку в сфері забудови історичної частини столиці свідомо саботується керівниками міста вже на другий підряд сесії Київради", - сказано в повідомленні. 

Фракція зазначила, що на сесії Київради 26 липня повторно внесла пропозицію заслухати звіт влади Києва про забудову центру й про виявлені Генеральною прокуратурою порушення у цій сфері. 

Також фракція запропонувала механізм припинення практики виселення творчих союзів і майстерень із приміщень, орендованих ними, з наступною передачею площ, які звільнилися, бізнес-структурам.
 
Однак, на думку "Нашої України", секретар Київради, заступник мера Олесь Довгий свідомо відсунув ініційовані нею питання в розділ "Різне", що розглядається наприкінці сесії. У результаті Київрада не розглянула ці проекти рішень 26 липня, а перенесла їх на сесію, заплановану на 22 серпня. 

"Соратник мера (Довгий) зробив все, щоб черга до розгляду цих питань так і не дійшла", - сказано в заяві. 

Забудова Києва
Архів
Також продовжують говорити про незаконну забудову центра столиці.
Разом з тим "Наша Україна" вважає, що Леонід Черновецький, прийшовши особисто на сесію з порушенням процедури, пролобіював питання про перепідпорядкування навчальних закладів безпосередньо Київській міській державній адміністрації замість райдержадміністрацій. 

Фракція вважає, що поспішність прийняття цього рішення свідчить не тільки про монополізацію фінансових потоків під контролем команди Черновецького, а й про її прагнення роздобути адміністративний ресурс напередодні позачергових виборів Верховної ради, оскільки більшість виборчих дільниць розташовано в навчальних закладах. 

У зв'язку із цим, фракція закликає керівництво країни втрутитися в ситуацію, яка склалась в Києві.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: