Опозиція: 25 людей, які "голосували" за зміну Конституції, взагалі не було в залі

У БЮТ заявили, що Верховна рада продовжила свої повноваження до 2012 року з порушенням закону: 25 осіб, які натиснули кнопки "за", не були присутні у сесійній залі.

В опозиційній фракції БЮТ заявили, що рішення щодо зміни Конституції було ухвалене з порушенням самого Основного закону.

"Це вже в черговий раз, коли парламент, голосуючи за Конституцію, порушує саму Конституцію. Принаймні, 25 осіб, які натиснули кнопки "за", не були присутні у сесійній залі", - сказав член фракції Сергій Соболєв.

"Ми оголосили всіх відсутніх, але, на жаль, голосування відбулося", - додав він.

На переконання Соболєва, відповідні зміни до Конституції "лише врятували ту більшість, яка є, від реальної оцінки, яку б виставив український народ на виборах 27 березня (2011 року)".

Соболєв упевнений, що дати наступних виборів до місцевих рад не зміняться, "бо в перехідних положеннях немає дати виборів мерів міст, так як це є стосовно Верховної ради і президента".

Водночас, за словами бютівця, відповідним рішенням суттєво збільшено повноваження президента через надання додаткового року до його правління.

Нагадаємо, на першому ж засіданні восьмої сесії 1 лютого Верховна рада внесла зміни до Конституції щодо термінів виборів, продовживши свої повноваження до 2012 року, а президента – до 2015.

Підтримали закон 310 із 350 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі. Серед них 180 представників Партії регіонів, 7 – БЮТ, 41 – НУ-НС, 25 – Компартії, 20 – Народної партії Володимира Литвина і 37 позафракційних депутатів. Своїх "зрадників" БЮТ уже встиг виключити з фракції.

Читайте також:

Рада переписала Конституцію і продовжила свої повноваження

БЮТ вигнав сімох зрадників, які підтримали зміну Конституції

БЮТ запропонував Януковичу об'єднатися в СІЗО

Депутати-прогульники: Ахметова назвали найбільшим "привидом" у ВР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: