Опозиція боїться, що доведеться віддавати дітей в російські класи

Прийняття даного закону про мови може призвести до того, що батьки будуть змушені віддавати своїх дітей в російськомовні класи українських шкіл.

Прийняття законопроекту про мови, внесений коаліцією, призведе до того, що батьки будуть змушені віддавати своїх дітей в російськомовні класи. Про це заявив народний депутат, лідер партії "За Україну!" В'ячеслав Кириленко.

За його словами, сам міністр освіти і науки України Дмитро Табачник "доклав руку" до цього законопроекту.

"Відчувається, що Табачник особисто писав 21-ту статтю комуністично-регіонального законопроекту про мови. Там сказано - як у радянські часи - батьки приходять і кажуть, на якій мові в школі буде вчитися їхня дитина ", - зазначив депутат.

Кириленко переконаний, що прийняття даного закону може призвести до того, що батьки будуть змушені віддавати своїх дітей в російськомовні класи українських шкіл.

"Студенти також будуть розділені за мовною ознакою, а адміністрації вузів будуть створювати малокомплектні групи для україномовних студентів, інших же будуть заганяти в російськомовні групи", - прогнозує Кириленко.

Нагадаємо, 7 вересня у Верховній раді був зареєстрований проект закону "Про мови в Україні", внесений представниками коаліції Олександром Єфремовим, Петром Симоненком і Сергієм Гриневецьким.

Читайте також:

Експерт: влада сплановано проводить денаціоналізацію українців

Кириленко: в Україні діє підставна опозиція

Литвин доручив Академії наук розібратися із законом про мови

Експерт: українська врешті перетвориться на мертву мову

Вчені закликали не допустити прийняття нового закону про мови

Азаров: закон про двомовність буде прийнятий - Янукович обіцяв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: