Опозиція хоче звільнити Бойка у вересні

Опозиція вимагає звіту міністра палива та енергетики Юрія Бойка про нові газові контракти, і якщо він її не влаштує - знову ініціюватиме відставку Бойка.

Опозиція має намір вимагати звіту міністра палива та енергетики Юрія Бойка про переговори щодо підписання нових газових контрактів.

Про це заявив депутат від БЮТ Сергій Соболєв.

Звіту БЮТ хоче зажадати на черговій сесії Верховної ради, так як, за словами депутата, опозиція не зможе його попросити під час позачергової сесії, яка запланована на 30 серпня.

Соболєв пояснив, що відповідно до регламенту Ради, в ході позачергових засідань парламенту розглядаються лише ті питання, які запропоновані ініціаторами проведення такого засідання, і ніякі нові питання проводитися не зможуть.

У той же час, він нагадав, що чергова сесія парламенту відкриється 7 вересня і після цього депутати підуть працювати в комітетах і округах.

"Ось тоді ми і зможемо поставити ці питання відповідно до вимог регламенту, коли ми вимагаємо звітів міністрів безпосередньо відповідальних за той чи інший напрямок. Тоді, без сумніву, це питання буде внесене до порядку денного", - сказав Соболєв.

Відповідаючи на питання про те, чи може опозиція вимагати відставки міністра, він зазначив, що дане питання так чи інакше буде внесено до порядку денного, якщо буде внесено вимогу про звіт міністра.

"На сьогоднішній день відставка міністра була проголосована лише одна ... за ініціативою опозиції - пана Семиноженка. Всі інші - відставки у зв'язку зі сварками в правлячій коаліції, або ж у зв'язку з фінансовими конфліктами та махінаціями, які проводили ті чи інші міністри, або заступники міністрів", - уточнив депутат.

"Інші відставки, за нашою ініціативою, як ви розумієте, неможливі в силу того, що більшість сформована не нами", - додав Соболєв.

Як повідомлялося, 25 серпня на відкритті засідання Кабміну прем'єр Микола Азаров заявив, що формула ціни на російський газ, незважаючи на отриману знижку в 100 доларів за 1 тисячу кубометрів, як і раніше залишається невигідною для України, і Київ буде просити у російських партнерів перегляду цієї формули.

Нагадаємо, опозиція вже намагалася звільнити Бойка, проте 7 липня Рада провалила постанову про звільнення з посади міністра палива та енергетики.

За відповідне рішення проголосували 157 депутатів при необхідних 226, зокрема 122 від БЮТ та 35 від НУ-НС. Жоден депутат з парламентської коаліції не підтримав відставку міністра.

Читайте також:

Об'єднання "Нафтогазу" з "Газпромом" дасть українцям російські ціни на газ

"Нафтогаз" досяг порозуміння з "Газпромом"

Бойко проігнорував депутатів у справі RosUkrEnergo

Рада відмовилась звільнити Бойка з посади міністра палива та енергетики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: