Опозиція направить ЄС "чорний список" чиновників, яким треба заборонити в’їзд

Зокрема, опозиція вимагатиме заборонити в’їзд до країн ЄС генпрокурору Віктору Пшонці, його заступнику Ренату Кузьміну та низці суддів Печерського суду.

Фракції БЮТ та НУ-НС звернуться європейських країн з вимогою заборонити в’їзд до ЄС низці українських чиновників.

Як повідомляють джерела у БЮТ і НУ-НС, наступного тижня ці фракції збиратимуть підписи під відповідним зверненням до послів країн ЄС.

За їхніми словами, таке звернення є реакцією на резолюцію Європарламенту про ситуацію в Україні, зокрема, щодо справи Юлії Тимошенко та інших членів колишнього уряду.

Так, опозиція вимагатиме заборонити в’їзд до країн ЄС генпрокурору Віктору Пшонці, його заступнику Ренату Кузьміну, начальнику головного управління з розслідування особливо важливих справ Андрію Курисю, старшому слідчому з особливо важливих справ Олександру Нечвоглоду, слідчому з особливо важливих справ Сергію Войченку.

До "чорного списку" також увійшла низка суддів: голова Печерського райсуду Києва Інна Отраш, судді цього суду Сергій Вовк, Галина Супрун, Віта Бортницька, Вікторія Горкава, Оксана Царевич, а також судді апеляційного суду Києва Галина Полтавцева, Валерій Лашевич, заступник голови апеляційного суду Києва Марія Приндюк.

Як відомо, раніше українські правозахисники закликали демократичні держави застосувати санкції до українських чиновників, які порушують права людини та причетні до політичних переслідувань.

До ініціативної групи зі створення Громадського Комітету захисту від політичних переслідувань в Україні увійшли лідери Українського Гельсінського комітету з прав людини, Харківської правозахисної групи та інших відомих громадських організацій.

Читайте також:

Правозахисники закликали Захід заборонити в’їзд українським чиновникам

НАТО вживе заходів для стримування "авторитарного" Януковича

Freedom House: рік правління Янукович став роком згортання демократії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: