Опозиція вимагає закупити туалетний папір для Ради

БЮТ спростував чутки про те, що на косметичний ремонт Ради влітку пішло 35 мільйонів гривень, і вимагає покращити санітарно-гігієнічне піклування про депутатів.

Володимир Бондаренко
Володимир Бондаренко
Після літнього ремонту у Верховній раді суттєвих змін не помітно, але деякі умови варто було би покращити. Про це розповів народний депутат від БЮТ Володимир Бондаренко.

"Це стосується санітарно-гігієнічних умов. Наприклад, раніше в туалеті був туалетний папір. Тепер його ніколи немає. Раніше були спеціальні ящички з серветками, в які можна було витерти руки, коли помиєш. Тепер їх теж ніколи не застанеш", - поскаржився бютівець.

"В залі, щоб вийти зі свого робочого місця, треба підняти двох-трьох своїх колег. Можна було б зробити проходи, як у парламентах за кордоном. Одне місце праворуч, одне ліворуч. Це було б зручно. Хоча нема чого нарікати. Раніше ми працювали по чотири депутати в кабінеті. Тепер у кожного члена комітету свій кабінетик".

Він також спростував чутки про те, що на косметичний ремонт Ради влітку пішло 35  мільйонів гривень. "Навіть якщо Верховну раду тричі загорнути найдорожчим ковроліном, то це би не склало десятої частини цих витрат", - наголосив Бондаренко.

"Принаймні в залі я не побачив нічого нового: ті самі кнопки, парти, стіни і колони. Щоправда, підлогу залатали - замінили ковролін. Можливо, гроші керівництво Верховної ради на щось і витрачає, але це точно не на ремонт. Може, це гроші на власний їхній відпочинок, на санаторії. Адже в цілому витрати на президента, уряд і парламент цього року зросли. Хоча ми цього ніяк не відчули", - зазначив нардеп.

Нагадаємо, одна з газет написала, що в сесійній залі парламенту провели косметичний ремонт за 35 мільйонів гривень. При цьому замінили лише покриття для підлоги, спалене димовими шашками під час ратифікування "харківських угод" президентів Віктора Януковича і Дмитра Мєдвєдєва. Крім того, килимові доріжки вичистили від пилу. Крім паркету, замінили штори на вікнах, заново вибілили стіни та оновили позолоту на барельєфах. У парламентському дворі вирівняли тротуарну плитку.

Читайте також:

Адміністрація Януковича витратить 5 мільйонів на ремонт басейну в Конча-Заспі

Трасу до дачі Януковича відремонтували за 50 млн грн

Колесников відчитав Клюєва за те, що той проклав супердорогу лише до свого маєтку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: